پادویش

همکاری دراپ باکس و مایکروسافت برای دسترسی آسان به فایل ها

دراپ باکس و مایکروسافت اعلام کردند که با هم تیم شده اند تا کارآیی موبایل شما را روی اندروید و ios افزایش دهند. به زودی می توانید روی پلتفرم های ذکر شده در اپلیکیشن

Dropbox فایل های Office را ویرایش کنید و از اپلیکیشن Microsoft Office به فایل های Dropbox خود دسترسی خواهید داشت.

با توجه به گستردگی استفاده از فایل های Office و اینکه Dropbox محل ذخیره ی بیش از 35 میلیارد فایل آفیس است این همکاری به نظر بسیار کمک کننده می رسد.

شما این امکان را خواهید داشت تا فایل های آفیس را از اپلیکیشن Dropbox ویرایش کنید و تمامی تغییرات به طور همزمان روی همه ی دستگاه های شما ذخیره می شود. هر ویرایشی که انجام دهید خود به خود در Dropbox شما ذخیره می شود.

در اپلیکیشن Office شما می توانید به فایل هایی که در دراپ باکس شما ذخیره شده دسترسی داشته باشید بدین طریق که به شما به عنوان یک منبع دیگر نمایش داده می شود که می توانید فایل های مورد نظر را انتخاب و باز کنید ( برای مثال تصویر زیر را مشاهده کنید)

دراپ باکس

 

قابلیت ذخیره فایل ها در Dropbox  در Office نیز برقرار خواهد بود. همچنین از Office شما می توانید لینک های Dropbox فایل ها را به اشتراک بگذارید. این گزینه در منوی به اشتراک گذاری(sharing) آفیس موجود است و استفاده از آن ساده است.

ظاهرا این ویژگی جدید برای کاربران Dropbox در اندروید و ios در هفته های آینده حاضر می شود. و در سال بعد همکاری بین colud storage company و مایکروسافت آن را روی وب قرار خواهند داد – جایی که وبسایت Dropbox با Office به طور آنلاین کار می کند .

به عنوان یک نتیجه از این همکاری ، Dropbox در ماه های آینده اپلیکیشن های رسمی برای ویندوز فون و ویندوز تبلت ها نیز منتشر خواهد کرد.

منبع: Gsmarena

 

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  نحوه نصب و راه اندازی آفیس 2019

نظرات در مورد : همکاری دراپ باکس و مایکروسافت برای دسترسی آسان به فایل ها

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *