آیا شما واقعا به یک گوشی هوشمند چند ده میلیونی لاکچری نیاز دارید؟

آیا شما واقعا به یک گوشی هوشمند چند ده میلیونی نیاز دارید؟

دلیل بسیاری از افراد برای خرید گوشی های هوشمند گران قیمت چه چیزی است؟ این روزها برای خرید گوشی های هوشمند، زیاد خرج نکنید.

به گزارش زوم تک به نقل از مرجع خبری PhoneArena، همه ی ما دوست داریم که اخبار گوشی های هوشمند گران قیمتی هم چون آیفون های 12 را دنبال و طبعا آن ها را خریداری نیز کنیم؛ چرا که هم در درستانمان لاکچری به نظر می رسند و هم برای استفاده، مطمعنا عمکلرد بهتری دارند. همه ی ما مطمعن هستیم که اگر فرصت و سرمایه کافی برای خرید آخرین گوشی های هوشمند پرچم داری هم چون آیفون یا گلکسی نوت 20 الترا را داشته باشیم، حتی یک ثانیه هم دیر عمل نمی کنیم. به راستی دلیل بسیاری از مردم برای خرید گوشی های هوشمند چه چیزی  می تواند باشد؟ بسیاری از کاربران به این ادعا که بسیاری گوشی های هوشمند را برای پز دادن خریداری می کنند، اذعان کرده اند! گوشی های هوشمند به نمادی برای خودنمایی بسیاری از افراد در هر کجا و در هر زمان که هستند، مبدل شده است! نظر شما در این باره چیست؟ به نظر شما اصلی ترین دلیل خرید گوشی های هوشمند چنده ده میلیونی با این شرایط بد اقتصادی در کشورمان ایران توسط برخی از افراد چه چیزی است؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

آیا شما واقعا به یک گوشی هوشمند چند ده میلیونی نیاز دارید؟

در ادامه به چند تا از مهم ترین دلایلی که بسیاری از کاربران برای خرید گوشی های هوشمند هزینه های بسیاری گزافی می کنند، می پردازیم. ممکن است بعضی از این دلایل برای شما آشنا و برخی دیگر برای شما ناآشنا باشد؛ در ادامه با ما در زوم تک همراه باشید.

 

بد نیست هر از گاهی گوشی های هوشمند ترند شده را خریداری کنید!

یکی از اصلی ترین دلایل بسیاری از افراد برای خرید گوشی های هوشمند بی شک پا با پای مد و دنبال کردن گوشی های هوشمند ترند شده است. ولی این طور فرض کنید که اگر ما و بسیاری از دیگر کاربران به دنبال گوشی های هوشمند پرچم دار ترند شده و خودنمایی علاقه نداشتیم! مطمعنا انتخاب ما در این حالت دشوارتر و محدودتر به گوشی های هوشمند میان رده یا حتی شاید گوشی های هوشمند ارزان تر می شد. خیلی از افرادی که علاقه ایی به دنبال کردن ترندها یا حتی خودنمایی ندارند، ترجیح می دهند که بجای هزینه گزاف چند میلیون تومانی برای خرید گوشی های هوشمند پرچم دار آیفون، به سراغ یک گوشی هوشمند میان رده اندرویدی هم چون شیائومی های ارزان قیمت تر بروند. مطمعنا کمپانی شیائومی به اندازه اپل شناخته شده است، اما به اندازه برندهای اپل و محبوب و لاکچری نیست. به نظر شما خرید گوشی های هوشمند پرچم دار چنده ده میلیونی به منظور خود نمایی و پز دادن کار درستی است؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اگر ریسک کنید و به جای خرید یک گوشی هوشمند ترند شده پرچم دار چند ده میلیونی، دست به خرید یک گوشی هوشمند میان رده شیائومی یا … بزنید، درک خواهید کرد که گوشی هوشمند میان رده ایی که خریداری کرده اید به همان اندازه یک پرچم دار قابل اعتماد، در نوبه خود عالی و به درد بخور و پاسخگوی تمامی نیاز های شما است. چیزی که ممکن است شما را شگفت زده کند؛ چرا که بسیاری بر این باور هستند که گوشی های هوشمند گران قیمت پرچم دار همیشه عملکرد خیلی بیشتری را خود ارائه می دهد! این دست فرضیات، همیشه یکی از اشتباه ترین تفکرات حین خرید گوشی های هوشمند به خصوص در این روزها است.

بسیاری از افراد این گونه گفته اند که اگر همگی یا اکثر رفیق هایشان آیفون یا گوشی های هوشمند اندرویدی داشته باشند، احساس خجالت می کنند که گوشی هوشمند میان رده شان زنگ بخورد و آن را از جیب شان دربیاورند و به تماس پاسخ بدهند! چراکه گوشی های هوشمند میان رده یا معمولی به اندازه اپل و سامسونگ خاص و جلب توجه نمی کنند.  چنین طرز فکرهای اشتباهی صرفا برگ برنده ایی برای برندهای تولید کننده گوشی های هوشمند پرچم داری هم چون اپل، سامسونگ و … است! نظر شما در این باره چیست؟

 

 

اجازه ندهید که بازار گوشی های هوشمند و برندها به جای شما تصمیم بگیرند

این روزها برخلاف گذشته، گوشی های هوشمند میان رده به همان میزان گوشی های پرچم دار خوب هستند. بسیاری از افراد از خرید گوشی های هوشمند میان رده و نسبتا ارزان قیمت خود راضی هستند. چنین گوشی های هوشمند میان رده ی تفریبا ارزان قیمتی مطمعنا در مقایسه با گوشی های پرچم دار اپل و سامسونگ، کمتر ترند شده اند و کمتر زیر ذره بین توجه ها و تبلغیات قرار می گیرند. گاها حتی برندهای تولید کننده اصلا اهمیتی به این دست گوشی های هوشمند برای تبلیغات گسترده هم نمی دهند. از مهم ترین تولید کنندگان گوشی های هوشمند میان رده، می توان به هوآوی و سامسونگ اشاره کرد. منظور ما را هم اشتباه نگیرید؛ اولویت هر برند برای تبلیغات بی شک بهترین گوشی های هوشمند پرچم دارشان است، چراکه هر کمپانی سعی می کنند خود را در بهترین حالت نشان دهد! وقتی مردم تخت تاثیر تبلغیات گوشی های هوشمند پرچم دار قرار می گیرند، دوست دارند که بیشتر به طرف بهترین محصول های آن برند بروند.

بیشتر بخوانید  اپل به دنبال تقویت تولید جهانی محصولات خود

خیلی از گوشی های هوشمند هستند که مشخصات یکسانی دارند، اما گاها یک برند با وجود عرضه مشخصات یکسان و شاید حتی کمتر، قیمت بیشتری برای یک گوشی هوشمند وضع کند؛ چراکه برند مربوطه می خواهد از این راه بیشتر سودآوری داشته باشد. اگر خودتان به دنبال پیدا کردن و خرید یک گوشی هوشمند بدون توجه به تبلیغات و نظرات دیگران باشید، مطمعنا بهترین تصمیم و  بهترین گزینه ها را انتخاب خواهید کرد! هیچ وقت اجازه ندهید که تبلیغات گسترده برندها شما را فریب بدهند و به جای شما به خرید محصولات یک برند خاص بروند.

 

سودی که شما از خرید بهترین گوشی پرچم دار برندها می کنید، حداقل ها از بهترین ها است!

آیا شما واقعا به یک گوشی هوشمند چند ده میلیونی لاکچری نیاز دارید؟ اگر به دنبال خرید بهترین گوشی های هوشمند تنها به منظور استفاده از دوربین های خوبشان هستید، به جای صرف هزینه های گزاف و زیاد برای خرید گوشی هوشمند پرچم دار با دوربین نسبتا فوق العاده، بهتر است که دست نگه دارید و از این کار منصرف بشوید. دوباره می گوییم، اگر به نظرات دیگران در خصوص خود و گوشی هوشمندی که در دست تان است اهمیت می دهید، گوشی های هوشمند پرچم دار تنها نمادی برای خودنمایی هستند.

به منظور عکاسی بهتر و باکیفیت تر به سراغ خرید یک دوربین  مخصوص عکاسی بروید که تخصصا تنها برای عکاسی ساخته شده است. به نظر نمی آید حتی گوشی های هوشمند پرچم داری که دارای بهترین کیفیت عکاسی هستند، بتوانند با دوربین های تخصصی عکاسی رقابت کنند!

نگاهی به مقایسه کیفیت نمایشگر های گوشی های هوشمند پرچم دار و نمایشگر گوشی های هوشمند میان رده می اندازیم. بله، مطمعنا هر چقدر که پول خرج کنید، همان قدر هم آش می خورید، برای مثال گوشی های هوشمند پرچم دار سامسونگ از کیفیت نمایشگر بهتری در مقایسه با گوشی های هوشمند میان همان برند برخوردارند، اما واقعا آیا چیزهایی هم چون نرخ تجدید 90 هرتزی و 120 هرتزی آنقدر ارزشش را دارد که بخواهید با معرفی شدن هر محصول جدید، به دنبال خرید بهترین و جدیدترین محصولات هوشمند بروید؟ آیا شما واقعا به یک گوشی هوشمند چند ده میلیونی لاکچری نیاز دارید؟

در خصوص پرچم دارها، کمتر بودن ظرفیت باطری امروزه به یکی از اصلی ترین و  مهم ترین دغدغه های خریداران و حتی خود برندهای تولید کننده گوشی های هوشمند تبدیل شده است! کمپانی ها تولید کننده گوشی های هوشمند این روزها سعی می کنند که تا جایی که می شود، گوشی های هوشمندشان را باریک و با نمایشگر عالی طراحی کنند، اما باید قید باطری قدرت مند را بزنند!

برای برخی از خریداران گوشی های هوشمند هم ویژگی های گوشی های هوشمند، دلیل اصلی آن ها برای رفتن به سمت بهترین پرچم دارهای هر برندی است؛ چرا که هر چه یک گوشی هوشمند بهتر و طبعا گران تر هم باشد، ویژگی و امکانات بیشتری دارد. برای مثال، گلکسی نوت 20 سامسونگ را در نظر بگیرید، این گوشی هوشمند پرچم دار بی نظیر، دارای ویژگی هایی هم چون NFC، شارژ وایرلس، استاندارد IP68؛ مقاوم در برابر اب و گرد و غبار است که از این نظر هر مخاطبی را به خود جذب می کنند. ولی واقعا آیا ارزشش را دارند؟ به خاطر داشته  باشید که چنین ویژگی ها تنها مختص به یک کمپانی یا یک گوشی هوشمند پرچم دار نمی باشد!

اکثر پرچم دارهای امروزی، این ویژگی ها را در خود جای داده اند! کمتر یا شاید اصلا گوشی هوشمندی وجود نداشته باشد که بخواهد برای همیشه یک یا چندین ویژگی منحصر به فرد را تنها برای خود نگه بدارد.

حالا با پزسشی که در اینجا برای بسیاری از افراد مطرح می شود، خیلی به این فکر می افتادند با وجود ویژگی و امکانات محدود و گران قیمت، آیا خرید گوشی های هوشمند پرچم دار با قیمت گزافی که دارند، به صرفه است، یا نه! پاسخ این پرسش، به حد زیادی به علاقه خود خریداران بستگی دارد. با وجود تمامی دلایلی که در بالا ذکر شد،  بیاید با خود صادق باشیم، دلیل اصلی اشتیاق ما برای خرید گوشی های هوشمند پرچم دار گران قیمت مطمعنا فراتر از تنها دسترسی به چند ویژگی محدود است!

 

چه احساسی نسبت به مطلب دارید؟

آیا شما واقعا به یک گوشی هوشمند چند ده میلیونی لاکچری نیاز دارید؟ باز هم، من معتقدم که دنبال کردن ترندها و خرید چیزهای پر زرق و برقی هم چون آیفون های گران قیمت اپل، اگر واقعا باعث احساس خوشبختی شما می شود و شما این کار را برای خودتان انجام می دهید هیچ مشکلی ندارد. اما ما همچنین می خواهیم به افرادی که تحت تاثیر تبلیغات و  فشارهای این چنینی قرار می گیرند، بگوییم تا بدانند که تهیه یک گوشی هوشمند کمتر شناخته شده یا ارزان به همان اندازه که کفاف نیازهای شما را بدهد، اشکالی ندارد. شما باید زندگی خود را به هر روشی که احساس می کنید برای شما بهترین است سر و سامان بدهید. شما دوست دارید که از کدام گوشی هوشمند چه استفاده کنید و واقعا دلیل تان برای انتخاب آن گوشی هوشمند ساده یا پرچم دار چه چیزی است؟ اگر موافق یا مخالف این مطلب هستید، دلیل هایتان را در نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

 

 

بیشتر بخوانید:

 

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آیا شما واقعا به یک گوشی هوشمند چند ده میلیونی لاکچری نیاز دارید؟

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *