آنتی ویروس پادویش

بازی‌های آنلاین اندروید: بهترین بازی‌های آنلاین در سال 2020 را دست ندهید

10 از بهترین و گرافیکی‌ترین بازی‌ها برای اندروید و iOS

بازی‌های آنلاین اندروید خیلی وقت است که کاربران زیادی را به سوی خود کشانده است. بازی با گوشی‌های هوشمند به همان اندازه کنسول لذت بخش است!

بازی‌های آنلاین اندروید نسبت به گذشته پیشرفت چشم گیری داشته‌اند. در گذشته اکثر بازی‌های اندریدی از گرافیک پایین بهره می‌بردند، اما این روزها بازی‌های اندرویدی دست کمی از بازی‌های کنسول یا کامپیوتر شخصی ندارند. در گذشته طیف بازی‌های آنلاین اندروید بسیار محدودتر از الان بود. بازی‌های آنلاین اندرویدی این روزها محبوب‌تر از همیشه شده‌اند. به دلیل گرافیک بالای گوشی‌های هوشمند، بسیاری ترجیح می‌دهند بجای هزینه‌های سرسام آور برای ارتقا مشخصات کیس کامپیوتر شخصی‌شان، روی به استفاده از گوشی‌های هوشمند نسبتا ارزان‌تر بیاورند. درست است که استفاده از گوشی‌های هوشمند به منظور گیمینگ خیلی بیشتر از پیش شده است، اما خوب هنوز به کیفیت کنسول و کامپیوتر شخصی نمی‌رسد!
برای شما چندتا از بهترین بازی‌های آنلاین اندرویدی را برای‌تان فراهم کردیم تا بتوانید همراه با اعضا خانواده و دوستانتان بازی کنید. لیست انتخابی ما از بهترین‌های اندرویدی است.
بازی آنلاین اندروید
بازی AdventureQuest 3D / رایگان
یکی از بازی‌های خوب آنلاین برای اندروید ادونچر کوآست است که حالت مولتی پلیر هم دارد. این بازی برگرفته از شخصیت‌های غیر واقعی است، ولی اغلب کاربران با شخصیت‌های بازی آشنایی دارند. سبک بازی ادونچر کوآست تهاجمی است و بیشتر ما را یاد وار کرفت می‌اندازد، گرچع تفاوت‌های زیادی بین این 2 بازی وجود دارد. هیجان رقابت در این بازی، جذابیت زیادی به این بازی بخشیده است. در مدت کمی طرافداران زیادی علاقه مند به این بازی آنلاین اندرویدی شده‌اند. توسعه دهندگان این بازی آنلاین به فکر کسانی که گوشی‌های هوشمند اندرویدی هم ندارند، بوده‌اند. پس اگر بخواهید می‌توانید نسخه‌ی ویندوزی را il برای کامپیوترتان دانلود و به رقابت با دوستان‌تان بپردازید. در ابتدا لگ‍‌هایی در این بازی آنلاین اندروید مشاهد می‌شد که در طی آپدیت‌هایی که بعدا عرضه شد، تماما برطرف شد.
آسفالت
بازی Asphalt 9: Legends / رایگان
فک نکنم کسی باشد که به دنیای خودروها علاقه مند باشد و اسم بازی‌های ریس موست وانتد (Most Wanted) و آسفالت (Asphalt) را نشنیده باشد. موست وانتد بیشتر برای کنسول و کامپیوترهای شخصی بازی ارائه می‌دهد، اما بازی‌های آسفالت از زمان عرضه اندروید تا به امروز، آپدیت‌های زیادی را به خود دیده‌اند. گرافیکی که امروزه در بازی آسفالت شاهد هستیم، این بازی آنلاین اندرویدی را در کنار فورت نایت، پابچی و کال آف دیوتی موبایل، به یکی از پرطرفدران‌ترین بازی‌های آنلاین اندرویدی تبدیل ساخته است که کاربران زیادی را از سرتاسر دنیا دارد. این بازی رایگان است، اما برای باز کردن ماشین‌های لوکس و قوی‌تر باید مراحل آنلاین بسیاری را طی کنید.

بازی آنلاین اندروید

بازی Call of Duty: Mobile / رایگان
اگر علاقه مند به بازی‌های شوتینگ ( همان تیراندازی ) باشید؛ گزینه‌های زیادی خوبی هنوز برای اندروید وجود ندارد، اما بازی آنلاین اندروید کال آف دیوتی را می‌توان یا بهتریننام برد یا در کنار پابچی، یکی از بهترین‌ها. بین انتخاب بهترین بازی شوتینگ بین کاربران اندرویدی رقابت طولانی‌ایی وجود دارد. برخی پابچی را بهترین می‌دانند؛ زیرا پابجی زودتر از کال آف عرضه شد و برخی کال آف را بهترین می‌پندارند؛ چونکه نسبت به پابچی گرافیک بهتری دارد، ویژگی‌‌های جدیدتری دارد و هم مد‌های کانتر استرایک واری دارد که در پابجی آنقدر خوب بر روی‌شان کار نشده است. بتل رویال پابجی ریالیستیک است، یعنی هیچ گونه موارد غیر واقعی‌ایی در آن وجود ندارد، اما حالت بتل رویال کال آف در برخی از موارد، سورئال است. سورئال بودن حالت بتل رویال کال آف به قدری نیست که بخواهیم این بازی آنلاین اندروید را در کنار بازی‌های تخیلی‌ایی هم‌چون وارکرفت یا … قرار بدهیم.
کراسی
بازی Crossy Road / رایگان
هدف از این بازی خیلی ساده است، اما ساده بودن هدف این بازی به معنی آسان بودن طی مراحل این بازی آنلاین اندروید دوست داشتنی نیست. تمام کاری که شما در این بازی باید بکنید، این است که شخصیت بازی را از وسط جاده، سد، ریل قطار، رودخانه، … بگذارانید، بدون اینکه او را در رودخانه قطع کنید یا او را به سمت ماشین‌های در حال حرکت وسط اتوبان بکوبانید. هر چقدر که بتوانید شخصیت بازی را بیشتر زنده نگه بدارید، مطمعنا امتیاز بیشتری را نصیب خود خواهید کرد.  اگر بخواهید، می‌توانید همراه با دوستان‌تان از 2 نفر تا 3 به یک وای فای وصل بشوید و همراه با آن‌ها به رقابت بپردازید. این بازی یک جورایی می‌تواند صبر شما را به چالش بکشد!
پابجی
بازی PUBG / رایگان
همان طور که در بالا به این بازی آنلاین اندروید اشاره شد، همراه با کال آف دیوتی موبایل در دسته شوتینگ همان تیراندازی قرار می‌گیرند. پابجی را می‌توان اولین بازی در سبک شوتینگ دانست که بعد از فورت نایت به محبوبیت جهانی رسید. گرچه از زمان معرفی شدن پابجی، مدها و مپ‌های زیادی به این بازی آنلاین اندروید اضافه شده است، اما بیشتر کاربران پابجی را به خاطر حالت بتل رویال با مپ ساده‌اش می‌شناسند. تقریبا می‌شود ادعا کرد که در لول‌های بالا، ربات‌های خیلی کمی وجوند دارد. در کل باید بگوییم که کاربران این بازی میلیونی است!
بازی سوپرسل
بازی‌های سوپر سل گیمز SuperCell Games /رایگان
یادتان هست که در ابتدای معرفی کلش آف کلنز این بازی آنلاین اندروید چه غوغایی بین کاربران گوشی‌های هوشمند به پا کرده بود؟ دوستانمان یا حتی شاید خودمان ساعت‌ها صرف بازی کردن کلش آف کلنز می‌کردیم. حتی بودند کسانی که بعد از ماه‌ها فداکاری برای ساخت مپ و ارتش ‌قوی، آن را به مزایده می‌گذاشتند تا با بالاترین قیمت آن را بفروشند تا سودی هم عایدیشان بشود!! هنوز هم کمپانی سوپر سال سازنده کلش آف کلنز از این بازی، سود میلیونی می‌برند! گرچه دیگر بازی‌های این کمپانی به کلش آف کلنز خلاصه نمی‌شود.  بوم بیچ ( BoomBeach) و کلش رویال (Clash Royale) دیگر بازی‌های این کمپانی است که آن‌ها هم طرفداران زیادی دارند. شما کدام یک از بازی‌های سوپر سل را دوست دارید؟
پلاتو
بازی مولتی گیم Plato / رایگان
پلاتو یک بازی نیست، بهتر است این طور بگوییم که پلاتو بهترین و تنها اپلیکیشنی است که چندین بازی را در خود جای داده است. بازی‌های پلاتو تقریبا ساده هستند و گرافیک آن‌چنانی ندارند، اما بازی کردن آن‌ها بخصوص با دوستان‌تان لذت بخش است. از بازی‌های پلاتو می‌توان به فوتبال، بیلیارد، شطرنج، تیرندازی، هفت خبیث، گلف، … اشاره کرد.
بازی آنلاین اندروید
بازی PES Konami /رایگان
دیگر وقت فوتبال رسیده است! اگر عاشق فوتبال هستید، حتما با بازی‌های پس هم آشنایت دارید. حالا کمپانی کونامی یکی از شبیه‌ترین بازی‌ آنلاین اندروید به فوتبال‌های پلس استیشن و کامپیوتر را عرضه کرده است. تقریبا هیچ تفاوتی بین نسخه اندروید و کنسول پس وجود ندارد، فقط اینکه بجای دسته، باید دکمه‌های درون نمایشگر برای فوتیال بازی کردن استفاده کنید. این بازی آنلاین هم به صورت آفلاین امکان پذیر است و هم به صورت آنلاین. پس وقت آن رسیده که دوستان فوتبالی خود را به چالش بکشید.
این مطلب به روز رسانی می‌شود
به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  انتقال آهنگ های آیتونز به دستگاه اندرویدی

نظرات در مورد : بازی‌های آنلاین اندروید: بهترین بازی‌های آنلاین در سال 2020 را دست ندهید

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *