آنتی ویروس پادویش

معایب پنجره یو پی وی سی

یو پی وی سی

معایب پنجره یو پی وی سی : شاید برای شما هم این سوال به وجود بیاید که اصلا این دسته از پنجره ها با رعایت تمامی اصول دارای معایبی هم هستند. با وجود تبلیغات گسترده ی که در خصوص این پنجره ها می شود آیا جایی برای معایب باقی می ماند؟

البته مزیت های پنجره یو پی وی سی بسیار بیشتر از معایب آنها می باشد و امروزه افراد زیادی برای منزل ها و محیط های کاریشان از این پنجره ها استفاده می کنند و دیگر جایی برای پنجره های قدیمی نگذاشته اند. اما این شرایط زمانی دقیقا صدق می کند که در انتخاب نوع پروفیل ، یراق ، شیشه و … بسیار دقت شده باشد.

مزایا و معایب پنجره UPVC

در سال های گذشته از پنجره های استفاده می شود که معایب زیادی داشت یکی از آنها ورود صداها به داخل محیط بود ولی با تولید پنجره های یو پی وی سی دیگر برخی از معایب از بین رفت.

پنجره های دوجداره دارای مزایای مهمی هستند که یکی از آنها همانطور که اشاره شد عایق صدا است که موجب می شود صداهای مزاحم به داخل ورود پیدا نکنند و البته عایق بودن در برابر سرما و گرما که استفاده از این پنجره ها را برای هر فصلی مناسب می نماید و به صورت چشمگیری موجب می شود که نیاز به وسایل گرمایشی و سرمایشی کاهش داشته باشد.

علاوه بر انچه که در مورد این پنجره ها ذکر کرده ایم با توجه به اینکه برخی از شهرها با مشکل ریزگردها روبرو شده اند این پنجره ها می توانند در برابر گرد و خاک و این گونه مشکلات به خوبی عمل کنند و موجب شوند تا ورود این غبارها به درون فضا تا 100 درصد جلوگیری شود.

پنجره یو پی وی سی

این پنحره ها می توانند در شکل های مختلف به آسانی ساخته شوند و رنگ آمیزی آسان و راحت مطابق با سلیقه مشتری را داشته اند البته سبک بودن آن ، عدم اشتعال در برابر آتش و مقاوم بودن آنها در سرقت و … را نباید فراموش کرد.

خب با این همه ویژگی و مزیت ، چه چیزی به عنوان معایب این پنجره ها شناخته می شود؟ زمانی که این پنجره ها (یو پی وی سی) به خوبی نصب نشوند می توانند موجب شوند تا مزیت های آنها(عایق بودن صدا ، عایق بودن گرما و…) دارای درصد بالایی نباشد.

3.1/5 - (14 امتیاز)

نظرات در مورد : معایب پنجره یو پی وی سی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *