پادویش

آمار رسمی ویروس کرونا در ایران و جهان (آمار آنلاین و لحظه ای)

آمار کرونا در ایران و جهان

آمار کرونا : کرونا ویروس یا کووید 19 نام منحوس ترین ویروسی است که در سال 2019 در چین ظهور کرد ، این ویروس در کمتر از دوماه از چین به کشور های دیگر در جهان منتشر شد ، ایران ، ایتالیا ، کل اروپا و امریکا از دیگر کشور هایی است که ویروس منحوس کرونا به آنها وارد شد ، کرونا ویروس هر لحظه بسیاری از مردم جهان را با مشکلات تنفسی و آسیب های ریوی روبرو می کند. اگر میخواهید اطلاعات بیشتری از کرونا ویروس را بدانید به مقاله کرونا در ایران به کجا خواهد رسید ؟ را بخوانید ، همچنین مقاله داروی کرونا توسط تیمی از محققان به رهبری یک ایرانی کشف شد شاید بتواند برای شما جالب باشد.

فرادرس

آمار دقیق مبتلایان به ویروس کرونا در ایران و جهان

آمار لحظه ای کرونا : اما بسیاری از مردم هر لحظه به دنبال این هستند که بدانند چه تعداد از مردم جهان و ایران به این ویروس منحوس مبتلا شده است ، سایت زوم تک در راستای وظیفه رسانه ای خود سامانه نمایش لحظه ای و آنلاین تعداد مبتلایان و متوفیان از ویروس منحوس کرونا را بصورت آنلاین در اختیار کاربران خود قرار می دهد. در جداول زیر آمار رسمی مبتلایان این ویروس منحوس بصورت آنلاین در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد می توانید آمار آنلاین و لحظه ای این ویروس در جهان را در این صفحه مشاهده نمایید.

آمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایران

[covid-data]

درمان ویروس کرونا

تا به امروز هیچ درمان رسمی برای درمان بیماری ویروس کرونا تا 21 فروردین 1399 پیدا نشده است ، البته بیش از 40 دارو تا کنون تا مراحل مختلف تست رسیده اند اما به دلیل عوارض و مشکلات به نتیجه نرسیده است ، آخرین دارویی که در آمریکا توسط پژوهشگران ایرانی یافته شده است دارویی است که تا مرحله دوم رسیده است. داروی کرونا توسط تیمی از محققان به رهبری یک ایرانی کشف شد در این خبر شما می توانید اطلاعات بیشتری از این موضوع را بدانید.

تا کنون بهترین روش برای جلوگیری از ویروس کرونا پیشگیری است ، طبق نظرات محققان و پزشکان از خروج از خانه پرهیز کنید و روزانه چندین بار مخصوصا قبل از خوردن غذا یا هر نوع خوراکی دست هایتان را باید با آب و صابون به مدت 20 ثانیه بشویید ، هر روز اگر به ناچار به بیرون از خانه رفتید در هنگام ورود به خانه علاوه بر شستن دست هایتان گوشی و ابزار هایی که استفاده می نمایید را ضد عفونی کنید. متاسفانه هر لحظه آمار مبتلایان به ویروس کرونا افزایش می یابد ، اگر  شما می خواهید از آمار لحظه ای مبتلایان و متوفیان ویروس کرونا صفحه اینترنتی zoomtech.org/corona را بخاطر بسپارید و هر روز میتوانید در هر لحظه بروز ترین آمار ویروس کرونا را در این صفحه مشاهده نمایید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آمار رسمی ویروس کرونا در ایران و جهان (آمار آنلاین و لحظه ای)

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *