نگاهی کامل به بازی Conan Exiles تبعیدیان کنان

بازی Conan Exiles

امروزه، یکی از جدیدترین و محبوب ترین بازی های فروشگاه استیم، بازی Conan Exiles “تبعیدیان کنان” می باشد که یکی از شاهکار های کمپانی بازی سازی FunCom است!

تبعیدیان کنان، یک بازی بقا و جهان آزاد در سرزمینی به نام کنان بارباران می باشد، که شما در یک شخصیت تبعیدی کنان هستید که باید برای بقا و زنده ماندن خود هرکاری انجام دهید. در بازی، شما می توانید امپراطوری خود را برگذار کنید. با ساختن قلعه و منطقه خود، می توانید قصر مخصوص به خود را بسازید و با دشمنان خود مبارزه کنید.

بازی Conan Exiles

در ابتدای بازی، شما خود را به یک چوب جسد، چسبیده پیدا می کنید. شخصی از راه می رسد و شما را از این چوب جسد، جدا می کند. حال تنها شما هستید! باید در هوایی که دمای وحشتناکی دارد و همه جا را شن و ماسه فرا گرفته است، زنده بمانید! با شکار کردن حیوانات و جدا کردن گوشت آنها، می توانید خودتان را سیر نگه دارید! دقت داشته باشید، در این راه، دشمنانی به دنبال فرصتی هستند تا به شما حمله کنند! پس درنگ نکنید، حواستان را همیشه در راه جمع کنید، زیرا هر لحظه ممکن است به شما حمله شود. اولین چیزی که در بازی باید به دنبال آن باشید، وسایل دفاعی می باشد! زیرا اولین اتفاقی که ممکن است برای شما رخ دهد، حمله دشمنان می باشد! اولویت دوم برای زنده ماندن، ساخت خانه و پناهگاه است! شما با جمع آوری آیتم هایی مانند چوب و سنگ و… می توانید برای خود سرپناهی دست و پا کنید. روز به روز که پیشرفت می کنید، می توانید سرپناه کوچک خود را تبدیل به یک امپراطوری بزرگ کنید!

می توانید جهانی که در بازی وجود دارد را کاوش کنید! این جهان، به قدری بزرگ می باشد که شما می توانید سرزمین های خشک و ماسه ای را تا کوه های شمالی پر از برف، طی کنید! برای بزرگ کردن قلمرو خود، می توانید به سرزمین های دشمنان حمله کنید و منابع آنها بهمراه زمین هایشان را غارت کنید. برای گسترش امپراطوری خود، می توانید ابتدا از ساختن خانه های کوچک شروع کنید. هرچه بیشتر رشد کنید، شهروندان قلمرو شما بیشتر خواهد شد.

بازی Conan Exiles

در بازی، می توانید غول های بسیار بزرگی را مورد تسلط خود قرار دهید تا در جنگ ها بتوانید قدرت خود را چند برابر کنید و از غول ها، برای تخریب ساختمان های دشمن استفاده کنید.

در بازی Conan Exiles شما می توانید هم به صورت تک نفره و هم به صورت چند نفره آنلاین بازی کنید. حالت مولتی پلیر بازی، محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران دارد، در این حالت شما می توانید با تمامی بازیکنان جهان بازی کنید، همچنین می توانید با بقیه بازیکنان به نبرد بپردازید و قدرت خود را به رخ بقیه بازیکنان بکشید!

در بازی، منابعی وجود دارد که با استخراج آنها می توانید مواد مورد نیاز برای ساختن سلاح و تله را فراهم کنید. همچنین، مکان های مرموزی در بازی وجود دارد که می توانید با جست و جو های بسیار، آنها را کشف کنید، هنگام کشف کردن مکان های مخفی، امتیاز ویژه ای به شما داده می شود که سبب افزایش قدرت شما می شود.

در بعضی از مناطق بازی، هوا بسیار سرد می باشد و شما باید لباس خوب و گرمی برای این شرایط داشته باشید تا بتوانید زنده بمانید. همچنین با ساختن آتش، می توانید خودتان را در این شرایط، گرم نگه دارید. هنگامی که گرسنه می شوید، می توانید با شکار انواع حیوانات، خودتان را سیر کنید. گوشت حیوانات را می توانید هم به صورت خام و هم به صورت پخته به وسیله آتش، بخورید. بعضی از میوه ها در بازی، توسط سحر و جادو، سمی شده اند و هنگامی که شما آنها را می خورید، ممکن است شما را مسموم کنند. پس باید حواستان را جمع کنید که هر نوع میوه ای را در بازی نخورید.

حمله به بازیکنان دیگر، موجب می شود تا بتوانید سرزمین خود را بزرگ تر کنید. با استفاده از وسایل مخصوص، می توانید دیوار های دفاعی دشمن را نابود کنید و به سرزمین های آنها تجاوز کنید. دقت داشته باشید، بیشتر بازیکنان از تله های حرفه ای برای دفاع استفاده می کنند، پس در مرحله اول باید تله های دشمنان را نابود کنید تا بتوانید با قدرت بیشتری به دشمن نفوذ کنید.

وجود غول های بسیار بزرگ و قدرتمند، باعث شده، زنده ماندن در بازی کمی سخت شود. در بازی، غول های بسیار بزرگی وجود دارند که باید برای شکست و نابود کردن آنها، مهارت های خاص خود را بکار ببرید. ناگفته نماند که با مبارزه کردن بسیار زیاد، می توانید مهارت های خاصی را برای جنگیدن به شخصیت خود یاد بدهید. از این مهارت ها، برای شکست سریع دشمن، می توانید استفاده کنید.

اگر از علاقمندان به بازی های تاریخی، اکشن، جهان آزاد و تخیلی هستید، بی شک می توانید به سراغ این بازی بسیار محبوب بروید. هم اکنون بازی Conan Exiles در فروشگاه استیم با قیمت 39.99$ به فروش می رسد و همچنین نسخه Barbarian Edition آن با قیمت 59.99$ وجود دارد. نظر شما راجب این شاهکار بزرگ چیست؟!

دانلود تریلر اصلی بازی (کلیک کنید)

تصاویری از محیط بازی:

منبع: زوم تک

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : نگاهی کامل به بازی Conan Exiles تبعیدیان کنان

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *