آنتی ویروس پادویش

هر آنچه که در رابطه با بازی destiny 2 trial of Osiris باید بدانید

در نهایت حالت جدید Trials of Osiris Crucible برای عنوان Destiny2 منتشر شد. پس از یک وقفه طولانی بابت آزمایش حالت قبلی، نقطه‌ی اوج حالت بازیکن با بازیکن یا همان (PvP) به‌عنوان محوری جدید برای این فصل فعال شد. Destiny2 Trials of Osiris  شباهت بسیار زیادی به Destiny1 Veterans داشته و همانند آن جوایز بسیار زیادی در آن وجود دارد با این تفاوت که قوانین و امکانات موجود در محیط کمی متفاوت است. در ادامه باید بگوییم ما هرچیزی که در رابطه با این حالت جدید می‌دانستیم در این مقاله برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم پس در ادامه با ما همراه باشید تا این اطلاعات را با شما به اشتراک بگذاریم.

بخش Osiris از چه زمانی آغاز می‌شود؟

بخش آزمایشی Osiris هر هفته و در روز جمعه از ساعت 10 صبح به وقت PST آغاز و تا همین ساعت و در روز سه شنبه ادامه دارد. این برنامه هر هفته در زمان‌های یاد شده برگزار می‌شود و تقریبا با گذشت پنج روز به پایان می‌رسد.

بخش Osiris چگونه کار می‌کند؟

این حالت آزمایشی دارای حالت رقابتی با نام Crucible است که از حالت نبرد سه نفر با سه نفر پشتیبانی می‌کند. برای شرکت در این برنامه باید حداقل 960 قدرت داشته باشید چراکه برای فعالیت در این برنامه به قدرت بسیار زیادی نیازمندید. شما همچنین برای شرکت در رویداد یاد شده نیاز دارید که از قبل تیم خود را که قرار است در مسابقه حاضر شوند بسازید چراکه فهرستی در این رابطه در بخش رقابت برای پشتیبانی وجود ندارد.

برای رقابت در مسابقات Osiris، شما باید یک بلیط آزمایشی تهیه کنید. با هر بار پیروزی تمبری به حساب کاربری و بلیط شما اضافه می‌شود و هربار هم شکست بخورید تمبری را از دست می‌دهید. تا زمانی که در هفت مسابقه پیروز شوید و یا در سه مسابقه شکست بخورید می‌توانید به بازی کردن و نبرد ادامه دهید و در نهایت پس از پایان یافتن بازی جوایز و پاداش‌هایی را براساس عملکردتان دریافت می‌کنید. در ادامه باید بگوییم بازیکنان براساس روند پیشرفت خود و همچنین بلیط‌هایشان با یکدیگر رقابت می‌کنند بنابراین اگر در مسابقات شش پیروزی کسب کرده باشید با افرادی رقابت می‌کنید که آن‌ها نیز تمبر شش پیروزی را برروی بلیط خود دارند.

به ‌عبارت بهتر هدف نهایی مسابقات، برنده شدن هفت مسابقه بدون از دست دادن حتی یکی از آنهاست. انجام بی‌عیب و نقص بازی یا به نوعی عدم شکست شما در مسابقات به شما این اجازه را می‌دهد که به منطقه‌ای ویژه در نزدیکی یک فانوس دریایی بروید و به جوایز بسیار زیادی دست پیدا کنید.

Osiris vendor چه کسی است؟

فرشته‌ی چهاردهم(Saint-4)، کسی است که در فصل داون (Season of Dawn) به عنوان Osiris vendor جدید معرفی شد. شما می‌توانید او را در برج پیدا کنید، مکانی که او مشغول فروش چیزهای مختلف است. بازی‌بازان همچنین می‌توانند برای شرکت در این مسابقات و تهیه‌ی بلیط و یا سایر موارد به فرشته‌ی چهاردهم مراجعه کنند.

معابر Osiris Osiris Passages چیست؟

نسخه‌ی جدید مسابقات دارای پنج معبر منحصربه‌فرد است که به بازی‌بازان کمک می‌کنند راحت‌تر به فانوس دریایی دست بیابند. این امکان وجود دارد که در هر زمان شما فقط یک مسیر برای عبور داشته باشید، اما هر زمان که بخواهید می‌توانید این مسیر را تغییر دهید. با این‌حال، انتخاب یک مسیر عبور دیگر برای پیشرفت شما راه‌اندازی می‌شود بنابراین فقط کافی است برای استفاده از این معابر یک بلیط تهیه کنید. قیمت مسیر 25000 گلیمر (Glimmer) و 15 لجنری شاردز (Legendary Shards) است بنابراین شما نمی‌توانید همه‌ی آن‌ها را بخرید. این پنج معبر به شرح زیر هستند.

Mercy Passage (همیشه موجود است): یک بلیط را ببخشید

Ferocity Passage (همیشه موجود است): اگر باختی نداشته باشید، سومین پیروزی شما معادل دو پیروزی حساب می‌شود

Confidence Passage (اگر بازی را بدون هیچ باختی انجام دهید در دسترس قرار می‌گیرد): دریافت امتیاز بیشتر

Wealth Passage (پس از پنج پیروزی در دسترس قرار می‌گیرد): دریافت توکن‌های بیشتر برای موفقیت، پیروزی و کامل کردن مسابقات

Wisdom Passage (پس از هفت پیروزی در دسترس قرار می‌گیرد): دریافت امتیاز و ایکس‌پی براساس تعداد تمبرهایی که به بلیط شما اضافه شده است

 

توضیحاتی در رابطه با جوایز  Destiny2 Trials of Osiris 

شما و یا سایر بازیکنان اجباری به دست و پنجه نرم کردن بدون نقص با دشواری‌های بازی ندارید. در این بازی برای بدست آوردن امتیازهای بیشتر یا به اصطلاح لوت کردن ندارید. علاوه‌بر صندوق موجود در فانوس دریایی جوایزی نیز به بلیط‌ها تعلق می‌گیرند.

شما می‌توانید با انجام کارهای مختلف و ماموریت‌هایی که به صورت روزانه و یا در طول هفته آن‌ها را انجام داده‌اید امتیازهای فراوانی را کسب کنید. همچنین فرشته‌ی چهاردهم را نیز فراموش نکنید، با فروش برخی آیتم‌ها به او می‌توانید امتیاز بسیار زیادی را بدست آورید. علاوه‌بر موارد یاد شده اگر مسابقات را تکمیل کنید می‌توانید امتیاز و آیتم‌های زیادی را دریافت نمایید. توجه داشته باشید که مسابقات در هر سه‌شنبه به پایان می‌رسد بنابراین امکان ذخیره‌سازی یا انبار کردن آن‌ها برای شما وجود ندارد. اما مسئله‌ی دیگری که باید به آن اشاره کنیم این است که برای موفقیت در بازی لازم است در چندین مسابقه پیروز شوید تا بتوانید روندی کلی و روبه رشد داشته باشید.</p>

بلیط‌ها به ما جوایزی می‌دهند. به بیانی ساده‌تر، هرچه تعداد تمبرهای پیروزی شما بیشتر باشد و تمبر شکستتان کمتر در پایان جوایز بهتری دریافت خواهید کرد. و اما جوایز:

سه پیروزی: Tier2 Powerful gear (افزایش قدرت)

پنج پیروزی: Tier3 Powerful gear (افزایش قدرت اصلی)

هفت پیروزی: Pinnacle gear (بیشترین افزایش قدرت)

 

اینها همگی پاداش‌های هفتگی هستند، بنابراین شما تنها یکبار می‌توانید این جوایز را طی هر هفته برای هر شخصیتتان دریافت کنید. خبر خوب اینکه اگر کارتی را با هفت برد داشته باشید، مهم نیست چه میزان کامل، می‌توانید هر سه جایزه را دریافت کنید. توجه داشته باشید که این جوایز بستگی به به تعداد کارت پیروز شما دارد، نه تعداد بردهایی که در آخر هفته کسب کرده‌اید. اگر قصد دارید تا سومین جایزه و به‌نوعی بهترین جایزه را دریافت کنید، کافی است هفت مسابقه را در یک کارت برنده شوید.

جایزه‌ی کسانی که بدون عیب و نقص مسابقات را تمام می‌کنند چیست؟

بازیکنانی که به فانوس دریایی می‌رسند، لوازم جانبی اضافی و مختلفی را دریافت خواهند کرد که نشان‌دهنده موفقیت آن‌ها است. در ابتدا آن‌ها زره‌های درخشنده دریافت می‌کنند. بازیکنانی که بدون نقص در مسابقات ظاهر شده‌اند می‌توانند زرهی که با نور زرد تزئیین شده و می‌درخشد را پیدا و سپس از آن استفاده کنند. این درخشش پس از یک هفته از بین می‌رود و برای تازه کردن آن باید در مسابقات هفته‌ی آینده نیز بدون عیب و نقص ظاهر شوید.

شما می‌توانید با تجهیز نماد خود این زره‌های طلایی را از دیگران متمایز کنید. برخی از نگهبانان که تصمیم دارند شما را به فانوس دریایی ببرند زرهی سفید و روشن دارند. در همین راستا گاردها یا محافظانی هستند که قصد دارند مانع شما برای رسیدن به فانوس دریایی بشوند، این افراد از زره‌هایی با درخشش رنگ قرمز استفاده می‌کنند. این زره‌ها همچنین می‌توانند با ستاره‌هایی نیز ترکیب شوند تا نشان ‌دهند چه تعداد از حمل کنندگان فانوس‌های دریایی پخش شده‌اند و یا از بین رفته‌اند علاوه‌بر این می‌توان آمارهای دیگری نیز به این وسیله بدست آورد.

درحال حاضر این‌ها تنها پاداش‌ها برای نبرد بدون عیب و نقص شما هستند. به عبارت دیگر سلاح‌هایی که در نسخه‌ی اول بازی Destiny دریافت کردیم، هنوز به این بازی برنگشتند. در واقع  شما تنها یکبار می‌توانید این جوایز را طی هر هفته برای هر شخصیتتان دریافت کنید. خبر خوب اینکه اگر کارتی را با هفت برد داشته باشید، مهم نیست چه میزان کامل، می‌توانید هر سه جایزه را دریافت کنید. توجه داشته باشید که این جوایز بستگی به به تعداد کارت پیروز شما دارد، نه تعداد بردهایی که در آخر هفته کسب کرده‌اید. اگر قصد دارید تا سومین جایزه و به‌نوعی بهترین جایزه را دریافت کنید، کافی است هفت مسابقه را در یک کارت برنده شوید.

گفتنیست که برای رقابت در مسابقات Osiris، شما باید یک بلیط آزمایشی تهیه کنید. با هر بار پیروزی تمبری به حساب کاربری و بلیط شما اضافه می‌شود و هربار هم شکست بخورید تمبری را از دست می‌دهید. تا زمانی که در هفت مسابقه پیروز شوید و یا در سه مسابقه شکست بخورید می‌توانید به بازی کردن و نبرد ادامه دهید و در نهایت پس از پایان یافتن بازی جوایز و پاداش‌هایی را براساس عملکردتان دریافت می‌کنید.

شایان ذکر است که Destiny2 Trials of Osiris شباهت بسیار زیادی به Destiny1 Veterans داشته و همانند آن جوایز بسیار زیادی در آن وجود دارد با این تفاوت که قوانین و امکانات موجود در محیط کمی متفاوت است.

بنابراین امیدواریم این راهنما آشنایی کافی برای شما باشد تا بیشتر Destiny2 Trials of Osiris را بشناسید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : هر آنچه که در رابطه با بازی destiny 2 trial of Osiris باید بدانید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *