بنچمارک های پردازنده ی جدیدکوالکام Snapdragon 820

بنچمارک های پردازنده ی جدیدکوالکام Snapdragon 820

کوالکام شرکتی است که پردازنده ی اکثر تلفن ها هوشمند پرچمدار شرکت های معتبر را تولید میکند. این شرکت با ظهور تلفن های هوشمند این پردازنده ها را در اختیار شرکت ها قرار داد تا با این پردازنده ها بتوانند کار های شگفت انگیزی انجام دهند و همچنین توسعه دهندگان دستشان در نرم افزار ها باز باشد . کوالکام در حال تکمیل Snapdragon 820 که اکنون نتایج بنچمارک آن منتشر شده است.

بنچمارک های پردازنده ی جدید  Snapdragon 820

دیروز در خبر گزاری های معتبر ای تی، خبر های اصلی حاکی این بود که کوالکوم پردازننده MSM8996 را تست کرده و بنچمارک های آن منتشر شده. این بنچمارک ها دلالت میکرد که با هیولایی جدید از طرف کوالکام روبه رو هستیم و نام آن هم Snapdragon 820 نهاده شده. اگر به این بنچمارک ها ایمان ندارید و تنها به Exynos 7420 که در سامسونگ S6  استفاده شده بود اعتماد میکنید باید گفت که Snapdragon 820 توانسته از آن پیشی بگیرد و همچنین  Xiaomi Mi Note Pro که مجهز به Snapdragon 810 بود را درنبردد.

بنچمارک های پردازنده ی جدیدکوالکام Snapdragon 820

این ها همه نشان دهنده ی این هستند که پردازنده Snapdragon 820 نسبت به نسل قبلی خود پیشرفت قابل قبولی داشته است. از طرفی اگر شایعه های Snapdragon 810 را به یاد داشته باشید. همه انها نشان دهنده این بودند که Snapdragon 810 به شکل محسوسی به مشکل داغ کردن بیش از حد روبه رو است این موضوع باعث و بانی این شد که سامسونگ در S6 از پردازنده ی بومی خود یعنی Exynos 7420 استفاده کند. اخباری هم به بیرون درز کرده که پرچمدار بعدی سامسونگ قرار است اولین تلفنی باشد که از Snapdragon 820 استفاده خواهد کرد. اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست. برای هواداران آینده نگر هم که منتظر عرضه ی این پردازنده هستند باید که گفت که  حدود 6 ماه دیگر صبر کنند. اما بنچمارک هایی که از Exynos 7420 بهتر باشد و سامسونگ بخواهد به جای پردازنده های خودش از ان استفاده کند نوید یک پردازنده ی تمام عیار را از کوالکام میدهند.

بحث پیرامون این موضوع : انجمن تکنولوژی های نوین

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  امتیاز قابل توجه پردازنده Snapdragon 8 Gen 3 در انتوتو

نظرات در مورد : بنچمارک های پردازنده ی جدیدکوالکام Snapdragon 820

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *