بهترین گوشی های 2014 کدام ها هستند؟

گوشی گلکسی نوت ایج

بهترین گوشی های 2014 کدام ها هستند؟ : پس از کنفرانس جهانی برلین بهترین گوشی های هوشمند جهان در سال 2014 از برند های سامسونگ ، اپل ، نوکیا ، موتورولا و سونی انتخاب شد . در ادامه لیست دقیق این گوشی های هوشمند رو برای شما معرفی خواهیم کرد .

3 گوشی برتر نخست جهان

best smartphone

سه گوشی اول این لیست متعلق به دو رقیب  قدیمی سامسونگ و اپل است ، اولین گوشی هوشمند برتر سامسونگ گلکسی نوت 4 ، دومین گوشی سامسونگ گلکسی نوت ایج و سومین متعلق به اپل آیفون 6 است.

در لیست نخست میتوان گفت دومین گوشی یعنی نوت ایج به عنوان بهترین این لیست است. چرا که نوآوری که سامسونگ در این گوشی هوشمند بکار برد توانست توجه بسیاری از کاربران را بسوی خود جلب نماید.

در این لیست تنها موردی که نتوانست توجه کاربران را بسوی خود جلب نماید  آیفون 6 بود که ویژگی خاصی را دارا نبود .

بهترین گوشی های هوشمند 2014

دومین لیست هم رقبای پر قدرتی رو دارا بود . از طرفی سونی اکسپریا زد 3  و موتورولا موتو ایکس (ورژن 2014 این گوشی) و از طرف دیگر آیفون 6 پلاس هم طرف دیگر این رقابت است . میشه گفت آیفون 6 پلاس قل دیگر آیفون 6 می تواند رقیب خوبی برای این دو گوشی باشد ، اما در هر حال موتورولا در نسخه 2014 موتو ایکس ویژگی های جدید را به این گوشی اضافه کرد . و سونی زد 3 هم از طرفی دیگر خود را به رخ دیگران می کشد. سونی با زد 2 طرفداران زیادی رو بسوی خودش کشونده بود ، اگر اینبار بتواند همچون زد 2 طرفداران خوبی را بسوی خود جلب نماید مطمئنا از بین سایر گوشی در لیست دوم بهترین خواهد بود.

Nokia Lumia 830

آخرین گوشی هوشمند این لیست مربوط به کمپانی نوکیاست ، این کمپانی هم در این تورنومنت با گوشی هوشمند لومیا 830 توانست نشان دهد که با یک سیستم عامل متفاوت و خارج از دور ویندوزفون با توجه به امکانات سخت افزاری جدید خود تا حدودی توجه دیگران را بخود جلب نماید. البته این تنها گوشی نوکیا در این تورنومنت نبود و نوکیا 2 گوشی دیگر را هم در این تورنومنت رونمایی کرد. اما بهترین این گوشیهای جدید نوکیا همین لومیا 830 بود.

میتونید در مقالات زیر مشخصات این گوشیهای هوشمند رو مشاهده نمایید.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  معرفی سامسونگ گلکسی جی7پلاس با دوربینی دوگانه

نظرات در مورد : بهترین گوشی های 2014 کدام ها هستند؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *