آنتی ویروس پادویش

گوشی هوشمند OnePlus One در اولین سال حضورش 1.5 میلیون دستگاه فروخته شد

گوشی هوشمند OnePlus One در اولین سال حضورش 1.5 میلیون دستگاه فروخته شدگوشی هوشمند OnePlus One در اولین سال حضورش 1.5 میلیون دستگاه فروخته شد

یکی از دستگاه های محبوبی که شرکت وان پلاس در بین مردم بنا نهاد گوشی وان پلاس وان این شرکت بود . در مورد آمار فروش این گوشی محبوب چینی ، یکی از بنیانگذاران این شرکت با نام Carl Pei گفته است که این گوشی هوشمند 1.5 میلیون واحد در اولین سال حضورش فروخته است.

گوشی هوشمند OnePlus One در اولین سال حضورش 1.5 میلیون دستگاه فروخته شد

اخبار راجب فروش 1.5 میلیونی وان پلاس وان در طی مصاحبه ای با وال استریت ژورنال اعلام شد ، شرکت همچنین در حال آماده شدن برای راه اندازی گوشی دوم خود در آخر این ماه میباشد. گفته شده است که این گوشی وان پلاس 2 نام خواهد داشت.

فروش 1.5 میلیونی این گوشی اندرویدی که اولین گوشی هوشمند شرکت مربوطه میباشد، در یک سال اول بسیار جالب توجه است ، وان پلاس با ارائه گوشی هوشمند جدید خود میتواند باز هم شگفتی آفرینی کند و گوشی محبوب تری برای مصرف کننده های خود ایجاد کند.

وان پلاس وان با سفارشات توانست فروش خوبی را تجربه کند ، در این باره Carl Pei  میگوید که بدون منابع مالی و پرداخت چنین هزینه هایی و بدون سفارشات آنها نمیتوانستند تا این حد فروش کنند.

اگر شما هم یکی از طرافداران گوشی وان پلاس وان هستید ، باید گفت که این گوشی واقعا تمام چیز هایی که یک کاربر به آنها نیاز دارد را بر طرف میکند . چه از نظر قدرت ، چه عکاسی و همچنین طراحی و ساخت. از طرفی بهترین ویژگی آن ارزش خرید است. حال اگر شما قصد خرید این محصول را دارید اما هنوز هم کمی از نظر قیمت و بودجه مشکل دارید. میتوانید تا یک ماه دیگر صبر کنید و با عرضه ی وان پلاس 2 این نسخه ی قبلی را با قیمتی پایین تر خریداری کنید.

منبع : geeky-gadgets

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  انتشار اولین تصاویر رندر شده وان پلاس Nord 2

نظرات در مورد : گوشی هوشمند OnePlus One در اولین سال حضورش 1.5 میلیون دستگاه فروخته شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *