برنامه اپل برای ساخت دو گوشی آیفون با صفحه نمایش بزرگتر

شاید سال آینده یکی از بهترین روزهای اپل باشد ، چون قرار است طبق گفته ی این شرکت دو گوشی جدید با صفحه نمایش بزرگتر با رزولوشن بالاتر روانه بازار ها شود که می تواند شوک بزرگی به گوشی های هوشمند وارد کند.

apple-wallpaper-logo

طبق گزارش روزنامه وال استریت ژورنال ، اپل در حال کار بر روی دو گوشی متفاوت با صفحه نمایش بزرگ است ، که یکی از گوشی ها صفحه نمایش 4.5 اینچی و دیگری صفحه 5 اینچی دارد و این اتفاق قرار است در سال 2014 میلادی انجام شود.

هر دو گوشی که قرار است ساخته شود از فلز ساخته خواهند شد و برنامه ای برای خمیده بودن صفحه نمایش وجود ندارد. این تلفن های جدید هوشمند اپل مقدمات اولیه خود را انجام داده اند و حالا منتظر این هستند تا خط تولید برای ساخت این گوشی ها آماده شود.

چون شرکت اپل این گوشی های جدید را از فلزات خواهد ساخت ، پس گوشی هایی که قبلا از بدنه پلاستیکی ساخته شده بودند متوقف می شود ، همانند اتفاقی که سال گذشته در مورد گوشی آیفون 5C افتاد. این اتفاق خیلی بد خواهد بود که شرکت اپل با تولید این دو گوشی ، تولید آیفون 5C را متوقف کند ، گوشی که سال گذشته با رنگ های مختلف و خوش دستی و ارزان قیمتی وارد بازار شد.

Apple-event-96

صرف نظر از این که این گوشی های آیفون قرار است چگونه در کنار هم ردیف شوند ، اپل می خواهد با این کار به گوشی های اندرویدی حمله کند و کاربران این گوشی ها را به طرف خود جلب کند بطوری که در سال 2012 سایز گوشی های آیفون با تولید آیفون 5 از 3.5 به 4 اینچ ارتقا پیدا کرد.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  چگونه میتوانید اجازه دسترسی به موقعیتتان را به یک برنامه بدهید؟(آسان ترین راه)

نظرات در مورد : برنامه اپل برای ساخت دو گوشی آیفون با صفحه نمایش بزرگتر

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *