احتمال جمع آوری سیستم گوگل پلاس از خدمات گوگل در سال های آینده

گوگل پلاس

کمپانی گوگل یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی در دنیای اینترنت است ، این شرکت خدمات بسیار زیادی در این حوزه به کاربران اینترنتی ارائه می نماید ، یکی از بزرگترین خدمات گوگل در دنیای اینترنت شبکه های اجتماعی است ، گوگل پلاس پروژه شبکه اجتماعی گوگل در سالهای گذشته بود که پس از ارائه فیسبوک و سایر شبکه های اجتماعی توانست جایگاه مناسبی را در بین کاربران ایجاد نماید.

کاهش کاربران گوگل پلاس و احتمال حذف این سیستم گوگل

اما پس از گسترش شبکه های اجتماعی دیگر همچون اینستاگرام ، وایبر ، لاین و … گوگل کاهش شدید آمار استفاده کنندگان از این شبکه اجتماعی را در مقایسه با رقبای خود مشاهده کرد ، اقدام های زیادی در این حوزه برای افزایش کاربران در این شبکه اجتماعی انجام داد ، این فعالیت ها تا قرار دادن یک گام در ثبت نام جیمیل پیشرفت . اما با این همه فعالیت گوگل برای افزایش کاربرانش در شبکه اجتماعی گوگل پلاس مقداری روند افزایش کاربران نا امید کننده بود.

احتمال حذف خدمات گوگل پلاس توسط گوگل

در روز های اخیر خبر هایی مبنی بر کاهش فعالیت های گوگل در این شبکه اجتماعی خود است ، براساس این خبر ها احتمالا در آینده ای نزدیک گوگل شبکه اجتماعی گوگل پلاس را از روند فعالیت هایش کنار زند. براساس اعلام برخی از مدیران گوگل گویا این شرکت تمرکز خود از شبکه اجتماعی گوگل پلاس را کاهش داده است . در سال های آینده احتمالا این شرکت فعالیت های خود را در این حوزه کاهش دهد و نیرو های این بخش را به سایر بخش های خدمات گوگل انتقال دهند.

این روند کاهش کاربران گوگل پلاس نشان دهنده این واقعیت است که فعالیت در شبکه های اجتماعی کاری بس مشکل است که غولی همچون گوگل نتوانست در برابر شبکه هایی مثل فیسبوک رقابت کند. البته هنوز اطلاعاتی از جایگزین طرحی برای گوگل پلاس توسط گوگل ارائه نشده است.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  قابلیت جدید Google Play

نظرات در مورد : احتمال جمع آوری سیستم گوگل پلاس از خدمات گوگل در سال های آینده

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. ولی به نظر من حالا حالا ها طول میکشه
    انقد شبکه های اجتماعی زیاد شدن ملت وقت نمیکنن به همشون برسن دیگه…