حالا می توانید فایل هایی را که در آیفون پاک کرده اید را بازیابی کنید

حالا می توانید فایل هایی را که در آیفون پاک کرده اید را بازیابی کنید

آیا تا به حال برای شما اتفاق افتاده است که به اشتباه فایلی را در آیفونتان پاک کنید؟
این موضوع می تواند خیلی اعصابتان را به هم بریزد اما دیگر نیازی به نگرانی نیست، با آپدیت iCloud به راحتی می توانید فایل های حذف شده را بازیابی کنید.
حالا، وقتی وارد سایت iCloud.com می شوید، در تنظیمات پیشرفته، سه گزینه پیش روی شما قرار می گیرد: بازیابی فایل ها، بازیابی مخاطبان، و بازیابی تقویم و یاد آوری ها.
لیستی از تاریخ و زمان ها در هر دسته بندی برای شما نمایش داده می شود که احتمالا آخرین زمانی که شما دستگاه iOS خود را از طریق iCloud همگام سازی شده است. به نظر می رسد که الگویی بین تاریخ ها وجود دارد، حدود سه روز برای تنظیمات تقویم، و یک هفته نیز برای مخاطبان ( اپل هنوز به درخواست ما برای اظهار نظر پاسخی نداده است )
با انتخاب گزینه ی ” بازیابی “، شما اطلاعات آیفون خود را به آخرین باری که آن را با iCloud همگام سازی کرده اید، باز می گردانید. این بدان معناست که تمام فایل ها، اطلاعاتی که در تقویم ثبت کرده اید، و یاد آوری هایی که از آن زمان به بعد حذف کرده اید، باز گردانده خواهد شد.
اما این قابلیت مشکلاتی نیز دارد.
قبل از انتخاب گزینه ی بازیابی، اپل به شما هشدار می دهد که اگر قبلا تقویم و یاد آوری هایی را به اشتراک گذاشته و بعد آن ها را حذف کرده باشید، باید بعد از بازیابی، دوباره آن ها را با مخاطبانتان به اشتراک بگذارید.
بدتر از آن این است که اگر شما قراری را کنسل کرده و آن را حذف کرده باشید، بازیابی آن قرار باعث می شود که پیام دعوت دیگری به مخاطبانتان ارسال شود.
همچنین، اگر از گزینه ی بازیابی استفاده کنید، هیچ پیامی روی گوشی شما نمایش داده نمی شود که نشان دهد گوشی شما بازیابی شده است، پس شما نمی توانید همان موقع متوجه شوید که آیا آن چیزی را که می خواستید بازیابی کرده اید یا گزینه ی اشتباه را انتخاب کرده اید.
حالا می توانید فایل هایی را که در آیفون پاک کرده اید را بازیابی کنید

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  3 روش برای بازیابی نسخه‌ای قدیمی از یک فایل

نظرات در مورد : حالا می توانید فایل هایی را که در آیفون پاک کرده اید را بازیابی کنید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *