قابلیت های Apple iPhone 6s تایید شد

قابلیت های Apple iPhone 6s تایید شد

بر اساس گفته های مقامات رسمی مخابرات چین، گوشی های Apple iPhone 6s و Apple iPhone 6s Plus هر دو از 18 ام تا 25 ام سپتامبر وارد بازار خواهند شد. با این که این اعداد تا یک تاریخ دقیق خیلی فاصله دارند، اما حداقل با شایعاتی که قبلا منتشر شده بود و ادعا می کرد که از این مدل های جدید در تاریخ 9 ام سپتامبر رونمایی خوهاد شد، همخوانی دارد.

اگر دارید به صفحه نمایش لمس فشاری (Force Touch ) فکر می کنید، باید اضافه کنیم که مقامات رسمی می گویند هر دو مدل از این قابلیت بهره مند خواهند بود. حالا سوال مهم از دیدگاه بازاریابی این خواهد بود که کدام گوشی اول با نمایشگر لمس فشاری به بازار می آید؟ به غیر از iPhone 6s و iPhone 6s Plus، گوشی های ZTE Axon Mini و Huawei Mate S نیز هستند. بر اساس گزارش ها تمام این مدل ها از قابلیت لمس فشاری برخوردارند و بین یک لمس معمولی و فشار روی صفحه تفاوت قائل می شوند.

یک مقام رسمی مخابرات چین می گویند که هنوز خبری از نسخه ی صورتی طلایی گوشی های iPhone 6s به دست نرسیده است. چند روز قبل، ما عکس هایی را به شما نشان دادیم که خبر از وجود چنین مدلی می دادند و با توجه به ساعت های اپل که از همین رنگ استفاده می کنند چندان بعید به نظر نمی رسید که اپل قصد داشته باشد در گوشی های جدید خود نیز از آن ها استفاده کند، مخصوصا با توجه به این که ساعت های این کمپانی در این رنگ، فروش بسیار خوبی داشتند. این مقام رسمی همچنین تایید کرد که رم هر دو گوشی به 2 گیگا بایت ارتقا پیدا کرده است و همچنین، دوربین های آن ها نیز تقویت شده است. و با این که این موضوع شاید چندان شگفت انگیز به نظر نیاید، تایید شده که اپل از چیپ ست های A9 ساخت خود کمپانی استفاده خواهد کرد.

هنوز هم اطلاعات زیادی وجود دارد که ما از آن ها مطمئن نیستیم، و هنوز نمی دانیم که آیا گوشی Apple iPhone 6c 4 اینچی و Apple iPad Pro 12.9 اینچی این کمپانی نیز ماه آینده رونمایی خواهند شد. همین طور که به تاریخ رونمایی نزدیک تر می شویم، اطلاعات بیشتری نیز پخش می شوند.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  نسل بعدی آیپد پرو 11 اینچی اپل با نمایشگر mini-LED

نظرات در مورد : قابلیت های Apple iPhone 6s تایید شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *