آنتی ویروس پادویش

پیش از iPhone 6، یک – سوم از گوشی های فروخته شده دارای اندازه صفحه نمایش بزرگتر از 5 اینچ بوده اند

صفحه نمایش بزرگتر از 5 اینچ

با iPhone بعدی انتظار می رود به طور گسترده، گوشی های موجود در بازار، در انداره صفحه نمایش بزرگتر در دسترس باشند. Canalys گزارش می دهد که یک سوم از کل گوشی های هوشمند در سراسر جهان در سه ماهه اول با اندازه صفحه نمایش بیش از 5 اینچ با حدود 90 میلیون بار به فروش رسیدند و انتظار می رود این روند با رونمایی از iPhone 6 در سه ماهه دوم رشد سریع تری پیدا کند.

اسناد داخلی در اپل وجود دارد که نشان می دهد اپل این موضوع را خوب می داند که صفحه نمایش بزرگتر برای مصرف کننده منافع بیشتری دارد نسبت به صفحه نمایش کوچکتر و به همین دلیل و بر اساس اطلاعات به بیرون درز کرده انتظار می رود که اپل در آیفون 6 از یک صفحه نمایش 4.7 و 5.5 اینچی استفاده کند.

گزارش Canalys از انداره های صفحه نمایش

تلفن های هوشمند با صفحه نمایش 5 اینچ و بزرگتر رشدی بالغ بر 369 درصدی داشته اند که میزان قابل ملاحظه ای از رشد آن نسبت به کل بازار در سراسر جهان که کمی بیش از یک سوم( 34%) هم می باشد،39 درصد آنرا بازار چین و 43 درصد آنرا بازار های آسیا و اقیانوسیه تشکیل می دهند.

از این رقم قابل توجه، سامسونگ بیشترین نقش را دارد. بی شک با این روند انتظار می رود که در پایان سال گوشی های 5 اینچی و بزرگتر بیش از 44% از سهم بازار را در دست بگیرند.

 مصرف کنندگان، انتظار داشتند که اپل هم وارد عرصه گوشی های هوشمند 5 اینچی به بالا شود و زیاد هم این موضوع طول نکشید. قابل ذکر است که 47% از گوشی های هوشمند 5 اینچی به بالا با قیمت 500 دلار به بالا به فروش رسیده اند که از 53% باقی مانده که قیمت زیر 5 اینچ می باشند، 87% آن را اپل تشکیل داده است.

در حال حاضر فقط 12% از تلفن های هوشمند با صفحه نمایش بزرگتر از 5.5 اینچ یا بزرگتر به فروش رسیده اند و 22% بین 5 تا 5.4 اینچ و بقیه هم کوچکتر از 5 اینچ می باشند از جمله اپل.

منبع : macrumors

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  جدید ترین خبر از آیفون 6

نظرات در مورد : پیش از iPhone 6، یک – سوم از گوشی های فروخته شده دارای اندازه صفحه نمایش بزرگتر از 5 اینچ بوده اند

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *