آنتی ویروس پادویش

چند روش برای افزایش سرعت مرورگر فایر فاکس

افزایش سرعت مرورگر , افزایش سرعت موزیلا ,افزایش سرعت فایرفاکس

چند روش برای افزایش سرعت مرورگر فایر فاکس : امروزه شما برای اینکه شما بتوانید به اینترنت برید و صفحات مورد دلخواهتون رو ببینید. چند نرم افزار بستگی به امکانات کاربران وجود دارد. برخی کاربران سرعت و لود شدن سریع و وبگردی رو دوست داردند. این دسته معمولا از گوگل کروم استفاده می کنند. برخی دیگر که فقط در اینترنت کار های گرافیکی انجام میدهند. به مرورگری قدرتمند نیاز دارند، این دسته هم مرور گر فایر فاکس را ترجیح می دهند. برخی دیگر هم از سایر مرورگر ها استفاده می کنند. که ما در اینجا فقط به دو مرور گر مشهور اشاره کردیم. اکثر افرادی که از هر دو مرور گر استفاده می کنند. می دانند سرعت کلی فایرفاکس کمی از کروم پایین تر است. در این پست ما می خواهیم ترفند هایی را برای افزایش سرعت فایر فاکس برایتان معرفی نماییم. پس تا پایان پست با زوم تک همراه باشید.

افزایش سرعت موزیلا

در اینجا به چند مورد اشاره می گردد که شما برای افزایش سرعت بهتر باید تمام آنها را انجام دهید.

1- استفاده از نرم افزار FireFox Booster. چرا که این نرم افزار قادر است سرعت مرور گر شما را در حد چند برابر زیاد کند. البته این سرعت بستگی به کانکشن شما دارد. اگر سرعت اینترنتتان زیاد باشد. می توانید شاهد بهترین بهبود در مرورگر خود باشید.

2- عبارت about:config را در نوار آدرس خود کپی کنید. بعد از تایید نوار اخطاری که نمایش داده می شود را تایید نموده وارد صفحه مورد نظر که شدید. بعد از آن در نوار مرتبط عبارت browser.sessionhistory.max_entries را تایپ کرده و میزان عددی مشاهده شده را به 10 تغییر دهید. این تنظیم باعث می گردد تا مرورگر شما عبارت های هیستوری را بیشتر از 10 تا در دیسک ذخیره ننماید. و در این حالت سرعت لود صفحات کمی افزایش می یابد.

اگر از خواستید تنظیمات خود را به حالت اولیه برگردانید کافیست در صفحه about:config روی دکمه Reset کلیک کنید.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  چند ترفند ساده اما جالب برای مرورگر فایرفاکس

نظرات در مورد : چند روش برای افزایش سرعت مرورگر فایر فاکس

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *