آنتی ویروس پادویش

هواوی در بین برند های چینی در بین سه برند نخست قرار گرفت

برترین سازندگان سنسور دوربین در دنیا

به گزارش زوم تک به نقل از شرکت Kantar یکی از شرکت های فعال در حوزه بررسی برند های تجاری جهان 50 برند اول چین را اعلام کردند براساس اطلاعات منتشر شده توسط این شرکت با همکاری گوگل هواوی توانسته بین 3 برند اول در کشور چین جای بگیرد.

فهرست برند های بزرگ چینی با نام «Top 50 Chinese Brand Builders» منتشر شده است ، جالب اینجاست که برند های چینی براساس این گزارش توانسته اند بین برند های جهانی رشد زیادی را داشته باشند این نکته با در نظر گرفتن ویروس کرونا اهمیت ویژه ای را داراست.

شرکت‌های Kantar و گوگل برای تحلیل و سنجش دید کاربران خارجی نسبت به برندهای چینی، از یک روش چهار مرحله‌‌ای استفاده می‌کنند که به لطف بررسی‌های جامع و داده‌های آنلاین گوگل، همه‌ جوانب کار در نظر گرفته می‌شود. برترین برند های چینی

سازمان Kantar BrandZ با پوشش بیش از چهار میلیون کاربر، 18,000 برند فعال در 512 عرصه صنعتی و 50 بازار مختلف، دورنمایی از بازار جهانی در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

در سال 2021، افزون بر داده‌های مربوط به هفت بازار توسعه‌یافته‌ی استرالیا، فرانسه، آلمان، ژاپن، اسپانیا، انگلستان و ایالات متحده آمریکا، اطلاعات چهار بازار در حال توسعه‌ی هند، اندونزی، مکزیک و برزیل نیز در محاسبات این شرکت لحاظ شده است.

در حال حاضر برندهای چینی افزون بر تلاش برای پیشرفت در بازار جهانی، بازارهای رو به رشدی مانند هند و اندونزی را نیز زیر نظر دارند. در لیست منتشر شده، شرکت علی بابا (Alibaba Group) در جایگاه اول قرار گرفته است پس از آن، نام شرکت بایت‌دنس (ByteDance) دیده می‌شود. کمپانی هواوی (Huawei) نیز جایگاه سوم برترین برندهای چین را به خود اختصاص داده است.

با توجه به مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا و برخی محدودیت‌های تجاری، کارشناسان قرارگیری هواوی را در رده‌های بالای این لیست، قابل توجه و تحسین‌برانگیز ارزیابی کرده‌اند. هواوی پیش از این نیز موفق شده بود در فهرست صد کمپانی برتر و تأثیرگذار مجله‌ی تایم در سال 2021 قرار گیرد.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  اپلیکیشن های پرکاربردی که بر روی گوشی های هوشمند HMS هواوی نصب می شود را بشناسید !

نظرات در مورد : هواوی در بین برند های چینی در بین سه برند نخست قرار گرفت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *