50000 پرینتر به منظور تبلیغ یک یوتیوبر هک شدند !

هک پرینتر

برخی از افراد به منظور معروف شدن خود دست به انجام هر کاری می زنند و بسیاری از روش های مختلف غیر اخلاقی را اجرا می کنند. در این میان بر اساس گزارش های منتشر شده گویا یک یوتیوبر اقدام به هک 50000 دستگاه پرینتر نموده است تا خود را در میان کاربران تبلیغ نماید. در ادامه به بررسی این جزئیات خواهیم پرداخت.

هک 50000 پرینتر

هم اکنون در یوتیوب دو کانال در حال رقابت با هم هستند تا اینکه  بتوانند به عنوان پر مخاطب ترین کانال ها در این پلتفرم ویدئویی مطرح شوند. یکی از ‌‌این کانال ها، کانال کاربری به نام PewDiePie، یوتیوبر سوئدی می باشد که اکنون در صدر این لیست قرار دارد و همچنین یک کانال هندی به نام T-Series می باشد که در ردیف دوم قرار گرفته است. این رقابت سبب شده است که طرفداران نیز تصمیم به انجام چنین کاری بگیرند و اکنون یکی از طرفداران کانال PewDiePie تقریبا 50000 پرینتر را به منظور تبلیغ کانال یوتیوبر معروف سوئدی، PewDiePie هک کرده است!

هک پرینتر

به طورکلی در ابتدا این رقابت تنگاتنگ به شکلی مسالمت آمیز با استفاده از خرید بیلبورد‌ها به منظور تبلیغ این افراد آغاز گردید ولی با گذشت زمان شکل اساسی تری به خود گرفت و به اینجا رسید که پرینتر 50000 کاربر هک شد و یک هکر که نام خودش را Giraffe گذاشته بود، با پرینت نمودن یک برگه از کاربران خواسته بود تا کانال PewDiePie را در پلتفرم ویدئویی محبوب Subscribe دنبال نمایند. در این میان کانال هندی T-Series که به عنوان جدی‌ترین دنبال کننده‌ ی کانال PewDiePie به عنوان استریمر و گیمر سوئدی می باشد؛ بیشتر اقدام به پست فیلم‌ های بالیوودی و همچنین موزیک ویدیو‌ها می‌ پردازد و مانند PewDiePie حدود ۷۳ میلیون دنبال کننده دارد.

 

مطالب مرتبط

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

 

منبع: techradar

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : 50000 پرینتر به منظور تبلیغ یک یوتیوبر هک شدند !

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *