دادگاهی شدن اپل بخاطر ایجاد بیماری تاچ در کاربران آیفون!

iphone

گوشی های آیفون علاوه بر محبوبیت بی نظیر بخاطر قدرت و توانمندی که دارند، چندان بی دردسر و خالی از عیب و ایراد نیز نیستند.شاید در نظر اول این را ادعایی پوچ یافته و تنها شایعه پراکنی از سوی کاربران اندرویدی خطاب کنید، اما با آمار رسمی می خواهید چه کنید؟

مدتی است که مشکل کاربران با مدل های آیفون 6 و 6 پلاس بخاطر عدم دریافت پاسخ پس از لمس صفحه نمایش، حوصله کاربرانی را که با آمال و آرزوهایی به سمت اپل آمده اند را سر برده است، تا جایی که کاربران آمریکایی نامی را برای آن انتخاب نموده اند.
اگر هنوز این مورد را یک پاپوش برای برای خراب کردن نام اپل می دانید، بد نیست بدانید که حتی کارشناس ifixit نیز بر این موضوع صحه گذاشته و آن را تایید نموده است.این مشکل تا جایی پیش رفته که کاربرات مدتی قبل کاربران بصورت جمعی خودجوش، با مراجعه به دادگاهی در شمال کالیفرنیا رسماً علیه اپل و عدم حل مشکل اعلام شکایت کردند.

افراد معترض خواهان بازپس گیری حقوق ضایع شده خود بخاطر نقص طراحی آیفون شده اند.موضوعی که بیشتر آن ها را عصبانی نموده، طلب پول اپل از این کاربران برای جل مشکل است، بطوریکه اپل به‌جای حل مشکل راه حلی را پیش روی کاربران گذاشته که طبق آن با پرداخت 300 دلار، گوشی‌های خود را با یک گوشی نو عوض کنند.

اگر از نقطه نظر قانونی نیز این مشکل را بررسی کنیم، اپل با این مشکل دو قانون موسوم به Magnuson-Moss Warranty Act و Song-Beverly Consumer Warranty Act را زیرپا گذاشته و میبایست به کاربران معترض پاسخگو باید زیر سؤال برده و باید پاسخگو باشد.بد نیست بدانید که بیماری تاچ، دلیل 11% مراجعات کاربران آیفون به تعمیرگاه است.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : دادگاهی شدن اپل بخاطر ایجاد بیماری تاچ در کاربران آیفون!

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. اپل چیه سیب هههههههههههه فقط ســــــــــــــــــــــــامـــــــــــــــــســــــــــــــــونــــــــــــــــــــگ