پادویش

بررسی اینترنت تک نت ؛ چرا TD-LTE تک نت بدرد نمی خورد !

اینترنت تک نت

سوالی که این روزها ممکن است در ذهن بسیاری از کاربران نقش ببندد این است که آیا می توان اینترنت تک نت خریداری نمود یا خیر؟ در این مقاله می خواهیم در رابطه با خریداری اینترنت TD-LTE تک نت صحبت نماییم. شما می توانید با مطالعه نمودن این موضوع در رابطه با خریداری از این مجموعه تصمیمات لازم را بگیرید و نسبت به خریداری اینترنت از تک نت و یا عدم خریداری آن اطمینان حاصل نمایید.

اینترنت تک نت بخریم یا نه ؟

گارانتی بازگشت وجه یا فریب خریداران ؟

با توجه به قانونی که مربوط به تمامی فروشندگان محصولات و خدمات گوناگون وجود دارد همه عرضه کنندگان بایستی در زمان عرضه محصول نسبت به صحت محصولات و همچنین در زمان ارائه خدمات بر اساس قوانین و ضوابط ارائه شده محصولات به هنگام فروش محصولات به مصرف کنندگان این قوانین و شرایط را رعایت کنند. در صورتی که در زمان ارائه خدمات و یا فروش محصولات متنوعی که آن را به مشتریان ارائه کرده‌اند مشکلی وجود داشته باشد و یا حتی کالا و خدماتی را که به مشتریان ارائه می‌کنند طبق ضوابط معین شده به هنگام فروش محصولات و خدمات تناسب نداشته باشد و با خواسته مشتریان مغایرت داشته باشد بنابراین بر اساس قوانین تعیین شده مشتریان می توانند محصولات خریداری شده را به فروشندگان برگردانده و به فسخ معامله بپردازند؛ در چنین حالتی فروشندگان بایستی حتما بر اساس قانون تعیین شده هزینه ای که به واسطه مشتریان در قبال کالا و محصولات پرداخت شده است را به وی برگردانند.

متاسفانه در حال حاضر در کشور ما یکی از موضوعاتی که بایستی حتماً در راستای تمامی کارها قرار بگیرد یعنی مشتری مداری به واسطه هر یک از افرادی که به ارائه نمودن خدمات مختلف و کالاهای گوناگون و مشتریان می پردازند و همچنین به واسطه شرکت ها در آخر لیست قرار دارد یعنی موضوع مشتری مداری غالباً اولویت آخر است و اولویت نخستین برای هر یک از شرکت ها و چنین افرادی فروش محصولاتشان می باشد.

بررسی خرید یا عدم خرید اینترنت TD-LTE تک نت

اکنون می خواهیم بررسی کنیم که مسئله ای که در فوق بیان شد چه ارتباطی با شرکت تک نت که همواره اینترنت TD-LTE ارائه می کند دارد؟ هرگاه شما به وبسایت تک نت وارد کنید و بر روی لینک این وبسایت کلیک نمایید تصویری برای شما بر روی صفحه ظاهر می شود که بر روی آن چند موضوع را قرار داده است به عنوان مثال در قسمتی از آن پشتیبانی سرویس اینترنت ۲۴ ساعته را مشاهده می کنید، بخش دیگر خرید اینترنت با پرداخت شرایطی و قسمت دیگر ۴۸ ساعت ضمانت بازگشت وجه و در بخش دیگر نیز اینترنت فوق پرسرعت تا ۵۰ مگابایت را در مقابل خود خواهید دید.

همانطور که بیان شد زمانی که این مجموعه یک کاربر به وب سایت آن وارد می شود به وی خواهد گفت که هرگاه درخواست یک خدماتی را داشته باشند در زمان ارائه خدمات گوناگون در صورت عدم رضایت می تواند تا ۴۸ ساعت درخواست بازگشت وجه را داشته باشد اما بهتر است بدانید در تصویری که برای کاربر در زمان ورود به وب سایت نشان داده می شود هیچ قسمتی در رابطه با شرایط بازگرداندن وجه و غیره موجود نیست.

بایستی در نظر بگیرید ممکن است زمانی که کاربری از پشتیبان در رابطه با نحوه نصب و کارایی مودم سوال کند ایشان مطمئناً در رابطه با عودت وجه در صورت عدم رضایت مشتریان سخن خواهد گفت اما فروشندگان در این مجموعه اطلاعات صحیحی را به مشتریان و خریداران ارائه نمی کنند، لذا نمی توان نسبت به ارائه خدمات درست از سوی پشتیبان و فروشندگان مطمئن شد.

فریب مشتریان و موضوع غش در معاملات در فروش اینترنت TD-LTE تک نت

اینترنت تک نت بخریم یا نه ؟

در صورتی که می خواهید بدانید غش در معاملات به چه معناست؟ باید بگوییم که فروشندگان شرایط کالاها، محصولات و خدمات را به گونه ای بیان می کنند که ممکن است در میان سخنان خود سبب فریب دادن مشتریان شوند، طوری که اگر فروشنده از صحبت ها و اعمال حیله‌گرانه استفاده نکند ممکن است نتواند مشتریان را جهت ارائه خدمات و کالاهای خود به خرید راضی کند لذا همواره تلاش می کند از سخنانی استفاده کند که بر اساس عدم صحت و عدم کارایی محصولات مشتریان را فریب داده و طوری آن ها را جهت خرید کالا راضی کند که حتی خود مشتری هم در آن واحد متوجه این فریب نشود.

بر اساس بررسی هایی که در رابطه با مجموعه تک نت و ارائه خدمات اینترنت TD-LTE صورت گرفته می توان در رابطه با تجربه فردی که به خریداری از تک نت و همچنین خرید اینترنت TD-LTE پرداخته بود سخن گفت که این کاربر از طریق دریافت نمودن سرویس مورد نظر از این مجموعه و عدم رضایت کافی از وضعیت اینترنت تلاش نموده تا درخواستی مبنی بر کنسل نمودن شرایط خرید طی همان روز به شرکت مربوطه ارسال می کند. بعد از گذشت چند روز از درخواستی که جهت کنسل نمودن فرایند خرید به این شرکت ارسال کرده بود برخلاف آنچه که این شرکت قبلا به مشتریان خود در رابطه با عودت وجه پرداختی سخن گفته بود متاسفانه برای کاربر هیچ گونه بازگشتی در رابطه با سرویس و یا وجه نداشته و گفته یکسری شروطی در رابطه با کنسل نمودن فرایند خرید وجود دارد اما در زمانی که به فروش کالا و یا خدمات خود می پردازد در رابطه با چنین شروطی هیچ گونه صحبتی به منظور برگرداندن سرویس نداشته است دقت داشته باشید این سخنان یکی از کاربران می باشد.

سخن پایانی

بهتر است بدانید هنگامی که یک مجموعه قصد فروش محصولات و خدمات گوناگونی را دارد بایستی حتماً نسبت به خدماتی که قبل و بعد از فروش برای مشتریان ارائه می کند تصمیمات لازم را بگیرد تا در زمان فروش و پس از آن از سخنانی که گفته است سرباز نزند و همواره سعی کند تا مشتریان را از خود راضی نگه دارد.

در واقع در سراسر جهان همواره مجموعه های گوناگونی وجود دارد که به ارائه انواع خدمات و محصولات پرداخته و طبق اطلاعاتی که به کاربران و مشتریان می دهد هر گاه این افراد از کالا و خدماتی که دریافت کرده اند رضایت کافی نداشته باشند بدون هیچ گونه بهانه ای فرآیند بازگشت وجه و بازگشت سرویس را می پذیرند.

به طور کلی در رابطه با برخی از مجموعه ها می توان گفت هنگامی که در رابطه با ارائه خدمات مختلفی همچون تبلیغ در وبسایت و مهلت تست تا ۴۸ ساعت پشتیبانی و غیره سخن می گویند ممکن است این سخنان صحت و واقعیت نداشته باشد و صرفاً جهت تبلیغ وبسایت و یا فروش محصولاتشان می باشد لذا توصیه می شود پیش از اینکه به خرید محصولات و ارائه خدماتی از این قبیل از چنین شرکت ها و مجموعه هایی بپردازید حتماً در رابطه با آن ها اطلاعات لازم را به دست آورید تا پس از خرید دچار سردرگمی و پشیمانی نشوید.

منبع پایگاه خبری پول بانک

بیشتر بخوانید :

بهترین شرکت برای خرید اینترنت در ایران

بررسی مودم TD-LTE مبین نت (کیفیت و سرعت )

4.7/5 - (3 امتیاز)

نظرات در مورد : بررسی اینترنت تک نت ؛ چرا TD-LTE تک نت بدرد نمی خورد !

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. این یعنی کلاهبرداری در روز روشن واقعا یعنی کسی نیست اینارو بررسی کنه پیگیری کنه ؟

  2. منم تک نت رو کلاهبردار میدونم این رفتار وقتی توسط یک سازمان و شرکت این شکلی انجام میشه عملا یه نوع کلاهبرداریه

  3. رفتار شرکت تک نت دقیقا شبیه به کلاه بردار هاست
    وقتی یچیزی در زمان فروش میگی باید انجام بدی وقتی انجام نمیدی یعنی کلاهبرداری

  4. خودتونو اسیر تک نت نکنید پشتیبانی و خدمات پس از فروششون واقعا مزخرفه اصلا هیچ حقی به مشتری نمیدن برعکس رقباشون واقعا نمیدونم همچین دروغگوهایی چطور به کارشون توی این اکوسیستم ادامه میدن در حالی که باید بخاطر تبلیغات دروغشون پلمپ بشن

  5. منم اینترنت TDLTE خریده بودم ، منم دقیقا همین مشکل رو باهاشون داشتم بمنم گفتن 48 مهلت تست دارید اگر ناراضی بودید میتونیم برگردونیم ، گفتم نیازی به تست نداره گفتن نه نداره ، چون شما 48 ساعت مهلت دارید که لغوش کنید بعد از اینکه خرید انجام شد و با هزینه خود ما مودم رو برامون فرستادن اینترنت رو که فعال کردم دیدم اونی که تعریف میکردن نیست و بعد که گفتم نمیخامش پس بدید گفتن امکانش نیست بعد هر چی با کارشناساشون صحبت کردم جواب نگرفتم الان هم به وزارت ارتباطات شکایت کردم و تا اخرشم پیگیرش خواهم بود امیدوارم نتیجه بگیریم