پادویش

ویسپی چیست؟

ویسپی

ویسپی چیست؟ | اپلیکیشن های پیام رسان نقش بسیار برجسته و مهمی در زندگی همه افراد در سراسر جهان دارند. بسیاری از این اپلیکیشن ها علاوه بر قابلیت امکان ارسال پیام متنی، صوتی و فیلم، امکان برقراری تماس تصویری را نیز فراهم می کنند.

پیام رسان ویسپی

استقبال زیاد کاربران و عملکرد مفید این برنامه ها در زمینه های مختلف باعث رشد و گسترش بسیاری از این اپلیکیشن ها شده و هر روز شاهد تغییرات و بهبود ویژگی های آن ها هستیم.

ویسپی

ویسپی ( Wispi ) یکی از جدیدترین اپلیکیشن های پیام رسانی که توجه بسیاری را به خود جلب کرده و گویا دارای امکاناتی است که رقیبان خود از جمله تلگرام، ایمو و واتساپ را تحت تاثیر قرار داده است. همانند سایر اپلیکیشن ها پس از نصب و و وارد کردن شماره، کدی برای فعال سازی دریافت خواهید کرد، سپس می توانید به آسانی از آن استفاده کنید.

در قسمت پروفایل، علاوه بر امکان آپلود عکس و نوشتن نام و آیدی می توانید وضعیت آخرین بازدید خود را به صورت عمومی و خصوصی تنظیم کنید. یک ویژگی بسیار جالبی که در برنامه ویسپی دیده می شود افزودن کالر آیدی است، این ویژگی به صورتی است که می توانید یک ویدئو به مدت 6 ثانیه ساخته و آن را بر روی پروفایل خود قرار دهید. هنگامی که آفلاین باشید و با شما تماس گرفته شود , این ویدئو برایشان پخش خواهد شد.

ویسپی

اما آن چه که ویسپی را از سایر اپلیکیشن ها متمایز کرده امکان ارسال پیام رایگان به سایر کشورها است. در ویسپی می توانید علاوه بر این که همانند تلگرام به دوستان خود پیام بفرستید، می توانید به صورت رایگان و فقط با استفاده از اینترنت پیام هایی صوتی و متنی به سراسر جهان فرستاده و تماس های صوتی و تصویری برقرار کنید. یکی از انتقادهایی که می توان از برنامه ویسپی کرد، فضای سرد و بی روح و فونت ها و آیکن های خاکستری رنگ آن است. همچنین صفحات زیادی که در منوی آن به چشم می خورد باعث می شود برخی از افراد که به منوی ساده تلگرام خو گرفته اند با این موضوع مشکل دارند.

ویسپی

ویسپی امکان ارسال لوکیشن را نیز داشته و استیکر های زیبایی برای آن طراحی شده‌ است. اما سرعت تماس های صوتی و تصویری ویسپی مهم ترین ویژگی آن است. پس از تکمیل ثبت نام، اعتباری به اندازه یک دلار آمریکا به شما داده می شود. این اعتبار امکان تماس با کشور های خارجی را به شما می دهد. هزینه تماس های در جدولی نوشته شده است اما اگر با افرادی که در کشور های انگلیسی و ایالات متحده هستند تماس بگیرید هزینه ای پرداخت نخواهید کرد. افکت های مختلف برای صدا و امکان تغییر صدا قابلیتی است که علاوه بر توقف تماس , بی صدا کردن مکالمه در این اپلیکیشن در نظر گرفته شده است.

ویسپی

در بسیاری از اپلیکیشن ها محدودیت ظرفیت و تعداد افراد در گروه ها مشکلی است که تعداد زیادی از کاربران را شاکی کرده است اما ویس پی امکان تشکیل گروه های 200 نفره را فراهم کرده است. یکی دیگر از قابلیت های ویس پی دوست یابی است. با استفاده از بخش Search By Location می توانید اعضای ویسپی را که در مجاورت شما بوده شناسایی کرده و به آن ها درخواست دوستی دهید. لازم به ذکر است که این اپلیکشن ترکیبی از همه اپلیکیشن های موجود به همراه چندین ویژگی جدید و کاربردی می باشد و دو زبان فارسی و انگلیسی را ساپورت می کند.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ویسپی چیست؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *