پادویش

سایت تاینی موویز چرا بسته شد ؟ دلیل اصلی فیلتر شدن تاینی موویز !

سایت تاینی موویز

سایت تاینی موویز چرا بسته شد ؟دلیل اصلی فیلتر شدن تاینی موویز ! اگر از افرادی هستید که به فیلم علاقه دارید حتما تا به حال اسم سایت تاینی موویز را شنیده اید و می دانید جز بهترین سایت های است که برای دانلود فیلم و سریال از آن می توان استفاده کرد.

فرادرس

آن چیزی که در رابطه با این سایت بسیار برای همه تعجب برانگیز است ،بروزرسانی نشدن سایت و بسته شدن آن است که در این باره شایعه های زیادی منتشر شده و اخباری های متعددی وجود دارد اما نمی توان بر هیچ کدام از آنها مهر تایید زد.

رتبه 28 در میان وب سایت های داخلی در الکسا

سایت تاینی موویز چرا بسته شد ؟دلیل اصلی فیلتر شدن تاینی موویز ! این سایت تا مدتی پیش در میان وب سایت های داخلی در الکسا رتبه بسیار خوب28 را به خود اختصاص داده بود ولی البته رایگان نبود و برای داشتن اشتراک در آن باید ماهیانه 4000 هزار تومان توسط کاربران پرداخت می شد.

با توجه به آمارها و ارقامی که البته به صورت غیر رسمی منتشر شده است ، در این سایت هر ماه حدود 300 تا 400هزار نفر تمدید اشتراک می کنند یا برای ثبت نام اقدام می نمایند پس می توان اینگونه گفت که گردش مالی زیادی در این سایت موجود بوده که همین مورد شاید یکی از اصلی ترین دلایل حساسیت بر روی این سایت باشد اما نباید از دوبله اختصاصی این سایت نیز به عنوان یکی دیگر از دلایل اصلی سایت غافل شد.

یکی از علت اصلی تعطیلی این سایت و بسته شدن آن ، شکایت دیگر شبکه ها و سایتهای پخش آنلاین فیلم است که سایت تاینی‌موویز را به عنوان رقیب اصلی خود می شناسند.

برخی از کاربران اینگونه می گویند که مساله قانون کپی رایت می تواند بر روی بسته شدن سایت تاینی‌موویز تاثیر گذاشته باشد ولی متاسفانه نمی توان زیاد این موضوع را در بسته شدن سایت دخیل دانست چرا که بسیاری از سایت های با مجوز داخلی و رسمی ، در بخش فیلم های بین المللی خود هیچ رگه ی از  قانون کپی رایت ندارند.

تاینی موویز

بعد از اینکه سایت بسته شد ، کاربران زیادی نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند و تا جایی که وزیر اینگونه اعلام کرده : این سایت فیلتر نشده و در تعطیل شدن آن وزرات ارتباطات هم نقشی نداشته است.

نظر شما در مورد سایت تاینی موویز چرا بسته شد ؟دلیل اصلی فیلتر شدن تاینی موویز ! چی هست؟

1/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : سایت تاینی موویز چرا بسته شد ؟ دلیل اصلی فیلتر شدن تاینی موویز !

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *