آنتی ویروس پادویش

فرهاد زاهدی فر کیست ؟ (آشنایی با مدیر سکه ثامن )

فرهاد زاهدی فر

فرهاد زاهدی فر کیست ؟ حتما شما هم اخیرا خبرهای زیادی را در مورد سکه ثامن و اعلام ورشکستگی آن شنیده اید…اما به دنبال این خبرها ،دیگر این روزها خبرهای در مورد بازداشت مدیران برخی از موسسه یا مراکز تقریبا برایمان عادی شده ولی یکی از خبرهای داغی که بسیاری از افراد را نگران کرده است مسدود شدن سایت سکه ثامن می باشد.

این سایت در حوزه خرید و فروش طلا و سکه فعالیت میکرده و اینگونه که به نظر می رسد با مشکلاتی روبرو شده است. طی چند روز گذشته برشکست شدن سایت ثامن جز سرتیتر اصلی خبرها بوده است. اما در این باره نام فرهاد زاهدی فر به گوش می رسد که در ادامه بیوگرافی وی را مطالعه می نمایید.

بیوگرافی فرهاد زاهدی فر

طبق آخرین خبرها فرهاد زاهدی فر مدیر سایت سکه ثامن است و همانطور که اشاره کرده ایم این سایت در حوزه خرید فروش سکه و طلا فعالیت کرده است. این وب سایت شروع فعالیتش را از سال 1395 با عنوان شرکت بازرگانی آریو پرگاس آیلین آغاز نموده است که به خرید و فروش مسکوکات طلا و طلای آب شده پرداخته اند.


مقاله مرتبط :


ولی آن چیزی که به یکباره سبب شد تا این سایت سرتیتر بسیاری از خبرها باشد اعلام ورشکستگی این سایت بوده است. البته پیش از آن به صورت ناگهانی قسمت معاملات آنلاین سایت ثامن به علت مشکلات فنی و انتقال سرور قطع گردید که از تاریخ 24 شهریور بود.

در روزهای اولیه ماه محرم بود که در نهایت رئیس اتحادیه طلا و جواهرات درخواست پلمپ این واحد را به اداره اماکن نیروی انتظامی داد. چون فعالیتهای که این سایت انجام میداد تحت قوانین اتحادیه طلا و جواهرات نبود.

وی اینگونه می گوید که این شرکت حتی از شروع برای انجام فعالیت های خود مجوزی نداشته و البته در زمان ادامه داشتن فعالیتش نیز دارای مجوز نبوده است. بعد از اخبار سایت سکه ثامن خبر اعلام ورشکستگی خود را داد و از کاربرانش اینگونه خواست تا پولهایشان را بدون سودهای غیرمتعارف ثبت نمایند تا آن ها را دریافت کنند.

انطور که مشخص است این سایت برای فعالیتهایش مجوزهای ضروری و لازم را نداشته و مجوزهای دیگری را که به کاربران خود ارائه داده برای دیگر فعالیتها بوده است. در زمان تاسیس این شرکت فرهاد زاهدی فر برای راه اندازی آن حدود چهار میلیارد و 750 میلیون ریال صرف و سرمایه کرده است.

ممنوع خروجی فرهاد زاهدی فر

حالا با خبرهای که پخش شده است حتما می خواهید بدانید که مدیر سایت ثامن که آقای فرهاد زاهدی فر است ، هم اکنون کجاست؟ فرهاد زاهدی فر در حال فعلی ممنوع الخروج و تحت تعقیب قرار گرفته است. وی صاحب امتیاز سایت سکه ثامن می باشد.

تمامی حسابهای بانکی که به این شخص مرتبط می باشد مسدود است و اینگونه گفته می شود که مالباختگانی که مربوط به این سایت هستند برای اینکه این شخص را دستگیر کنند جایزه ی یک میلیاردی مشخص کرده است.

انگونه که خبرها حکایت می کند امار بدهی های فرهاد زاهدی فر حدود 15 هزار میلیارد تومان می باشد که به عنوان سرمایه مالباختگان بوده است. فعالیت سایت بر اساس جذب سرمایه مردم بوده است و به افرادی که پول هایشان را در سایت ثامن سرمایه گذاری کرده اند سود پرداخت می شده است و یا اینکه برای مشتریان و متقاضیان خرید و فروش سکه و طلا را انجام داده است.

فرهاد زاهدی فر

فرهاد زاهدی فر فرزند یوسفعلی متولد 1/1/97 با کد ملی 1689884355به اتهام تحصیل مال از طریق نامشروع به وسیله فعالیت در سایت sekehsamen.com تحت تعقیب بوده با توجه به کثرت شکایت و بیم خروج متهم از کشور قبل از دسترسی فعلا به علت عدم دسترسی به نامبرده ،امکان تحقیق و تعقیب مقدور نمی باشد. خواهشمند است دستور فرمایید به تمامی مبادی ورودی و خروجی اعلام شود نامبرده ممنوع الخروج گردد.

مطالب مرتبط :

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : فرهاد زاهدی فر کیست ؟ (آشنایی با مدیر سکه ثامن )

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *