آیا ساخت برنامه دورهمی ادامه خواهد داشت؟

آیا ساخت برنامه دورهمی ادامه خواهد داشت؟ قطعا همه ی شما نام برنامه ی دورهمی را شنیده اید و می دانید یکی از پرطرفدارترین برنامه های است که مخاطبان زیادی را هر شب به پای تلویزیون می کشاند.

هم اکنون برای مخاطبان این سوال به وجود آمده است که با وجود اینکه دورهمی از برنامه های پرمخاطب تلویزیون است آیا ساخت برنامه دورهمی ادامه خواهد داشت؟

مهران مدیری؛ کارگردان و مجری دورهمی

بارها مهران مدیری در رسانه ها گفته است که نوروز امسال ، اخرین سری دورهمی است و دیگر ادامه نداشته است. تهیه کننده برنامه تلویزیونی دورهمی اینگونه گفته است که اخرین قسمت از مجموعه دورهمی در تاریخ 17 فروردین روز جمعه پخش می شود و برای ساخت ادامه دورهمی قصدی نداشته اند. اخرین مهمان دورهمی عادل فردوسی پور است و در قسمت آخر دورهمی برای آقای مدیری سورپرایز ویژه‌ای خواهیم داشت.

در آخر اینگونه گفته اند که خوشحال هستیم این برنامه تلویزیونی توانسته است با حدود 95 درصد از رضایت مخاطبان روبرو شود و امیدوار هستیم با آقای مدیری برنامه های جدید و ایده های خلاقانه ی تازه را شروع کنیم.

دورهمی

از سال 94 برنامه ی دورهمی از شبکه نسیم پخش شد و در شروع کارگردانی این برنامه تلویزیونی به آقای مهراب قاسم خانی تعلق داشت ولی بعد از آن قسمت 13 بنابر دلایلی کارگردانی آن را آقای مهران مدیری برعهده گرفت.

سازندگان این مجموعه با این هدف اقدام به ساخت دورهمی کردند که یک برنامه تلویزیونی متفاوت را در تلویزیون به نمایش بگذارند که متفاوت از دیگر برنامه ها باشد و به عنوان کاری متفاوت به مخاطب عرضه گردد.

آیا ساخت برنامه دورهمی ادامه خواهد داشت؟ دورهمی مانند یک تئاتر بود که در هر قسمت مخاطبان زیادی ( حدود300نفر) به تماشای آن می پرداختند. بازیگران معروف دیگری به جز آقای مدیری ، در این برنامه حضور داشتند که می توان به سیامک انصاری، الیکا عبدالرزاقی، سروش جمشیدی،سحر ولدبیگی و… اشاره کرد. طبق آخرین خبرها دیگر برنامه ی دورهمی ادامه نخواهد نداشت.

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : آیا ساخت برنامه دورهمی ادامه خواهد داشت؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *