پادویش

پیش شماره 921 مال کجاست؟

پیش شماره سیم کارتها

پیش شماره 921 مال کجاست؟ گاهی شرایطی به وجود می آید که ما می خواهید از شهر یک پیش شماره آگاهی داشته باشیم. افرادی که از سیم کارت های دائمی همراه اول استفاده می کنند معمولا با توجه به هر منطقه  پیش شماره خاص ، داشته اند.

0911 = گیلان ، مازندران، گلستان

0912 = تهران ، قزوین، کرج، قم، البرز، سمنان

0913 = اصفهان ،چهارمحال بختیاری، یزد

0914= آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی، اردبیل

0915 = خراسان رضوی ،خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان

0916 = خوزستان ، لرستان

0917= فارس ،بوشهر، هرمزگان، کهگلویه و بویراحمد

0918= همدان، زنجان، مرکزی، ایلام، کرمانشاه، کردستان

پیش شماره 921 مال کجاست؟ اما اگر پیش شماره 0920 ، 0921 ، 0922 را مشاهده کردید باید بدانید که مختص به اپراتور سوم ، رایتل ، تامین تلکام ، سازمان تامین اجتماعی  است که شما می توانید در شهرهای بزرگ کشور آن را خریداری نمایید و از آنها استفاده کنید.

شناسایی شهر

لازم است بدانید که شما در چنین شرایطی نمی توانید شهر مورد نظر را شناسایی کنید؛ همانطور که در قسمت فوق اشاره شده است عرضه این نوع سیم کارتها در شهرهای بزرگ ایران صورت می گیرد.

چطور می توانیم شماره موبایل افراد یا ادرس شان را پیدا کنیم؟ شاید شما هم برایتان سوال باشد که چگونه می توانید شماره موبایل شخصی را پیدا کنید یا به آدرس آن دسترسی داشته باشید اما تنها راهی که شما را به این اطلاعات می رساند شکایت کردن است که باید حتما شکایت مبنی بر سرقت ،کلاه برداری و … باشد که در چنین شرایطی اگر احراز از سوی قانون انجام گردد با ارائه نمودن نام و نام خانوادگی شخص مقابل به مراجع قضایی ، آنها اقدامات لازم را برای پیدا کردن شماره موبایل و ادرس انجام میدهند.

مزاحمت از خطوط رایتل: اگر از مشترکانی هستید که مزاحمی دارید می توانید به مراکز اصلی خدمات رایتل مراجعه نمایید و سپس با ارائه اطلاعات و ثبت از طریق دفتر اسناد رسمی ، برای شرکت رایتل ارسال شود.

لینک مرتبط : 

پیش شماره 0991 و 0990 مال کجاست؟

4.5/5 - (39 امتیاز)

نظرات در مورد : پیش شماره 921 مال کجاست؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *