پادویش

پخش زنده شبکه های تلویزیون ( irib live )

پخش زنده شبکه های تلویزیون

پخش زنده شبکه های تلویزیون ( irib live ) : تلویزیون یکی از رسانه های مهم و پرمخاطب است که تاثیرات زیادی در جامعه و فرهنگ سازی داشته است.

اگر می خواهید به صورت مستقیم از طریق وب به تماشای تلویزیون بنشینید ، می توانید به وب سایت http://www1.live.irib.ir مراجعه کنید و بعد از وارد شدن به وب سایت با انتخاب کانال مورد نظر ، به تماشای آن بپردازید.

پخش زنده live.irib

زمانی که وارد این وب سایت می شوید، گزینه های مختلفی را مشاهده می نمایید که شامل صفحه اصلی ،شبکه های تلویزیونی ،شبکه های رادیویی ، اپلیکیشن موبایل و ارتباط با ما می باشد.

در صورتی که بر روی گزینه ی شبکه های تلویزیونی کلیک کنید ،لیستی از شبکه های تلویزیون برای شما معرفی می شود و همچنین در قسمت زیر لیست شبکه های تلویزیونی ،معرفی شبکه های استانی برای ببینندگان دیده می شود.

گزینه ی با عنوان شبکه های رادیویی نیز وجود دارد که به معرفی شبکه های رادیویی برای مخاطبان پرداخته است.

دقت داشته باشید در بخش پایین سایت شما می توانید با انتخاب گزینه ی خبری ، کانال های را مشاهده کنید که در این زمینه در حال فعالیت هستند یا سیمای استان ، کانال های را ببنید که مربوط به استان های مختلف می باشند.

پخش زنده شبکه های تلویزیون ( irib live ) : با کلیک بر روی گزینه “مشاهده همه کانال ها” می توانید تمامی کانال ها را مشاهده نمایید. اگر قصد برقراری ارتباط را داشته اید باید از گزینه ارتباط با ما استفاده کنید.

نکته: در صورتی که شما با عدم نمایش روبرو شدید باید به بخش تنظیمات پیشرفته در مرورگرتان بروید و گزینه flash را کلیک نمایید و آن را مجاز به اجرا کنید.

اپلیکیشن موبایل irib live

اپلیکیشن موبایل پخش زنده

در صورتی که می خواهید از طریق تلفن همراه به پخش زنده شبکه های موبایل بپردازید می توانید گزینه ی اپلیکیشن موبایل را کلیک نمایید و با توجه به نوع سیستم عامل تلفن همراه تان ، اپلیکیشن را  از اپ استور یا بازار دانلود کنید.

مقاله مرتبط :

پخش آنلاین شبکه تماشا

پخش زنده شبکه نسیم

پخش زنده شبکه آی فیلم

3.2/5 - (5 امتیاز)

نظرات در مورد : پخش زنده شبکه های تلویزیون ( irib live )

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *