پادویش

رددیت تاک Talk: یک قابلیت شبیه سازی شده دیگر از کلاب هاوس در راه است!

رددیت تاک

رددیت تاک Talk، ویژگی جدید «مکالمه صوتی آنلاین» رددیت براساس شبیه ساز کلاب هاوس است. رددیت اطلاعات بیشتر این ویژگی را در پستی اعلام کرد.

به گزارش زوم تک به نقل از وبسایت android police، کلاب هاوس را باید اولین پلتفرمی بدانیم که تنها یک ویژگی دارد و آن «مکالمه صوتی» آنلاین است؛ برخلاف دیگر پلتفرم‌های آنلاین، در کلاب هاوس نه خبری از ارسال پیام متنی است و نه خبری از به اشتراک گذاری رسانه؛ کاربران فقط می‌تواند یا خود به مکالمه بپردازند یا مکالمه آنلاین سایر کاربران را دنبال کنند.

به دلیل همه گیری کرونا و خانه نشینی، کاربران بیشتری روی به استفاده از شبکه‌های مجازی آورده‌اند. کلاب هاوس (CLubHouse)، یکی از شبکه‌های مجازی‌ای بود که توانست در یک سال اخیر به شهرت زیادی برسد؛ آنقدری که دیگر شبکه‌های مجازیدبزرگی همچون: فیسبوک، توییتر، تلگرام، فیسبوک و حتی لینکدین به فکر شبیه سازی قابلیت مکالمه آنلاین کلاب هاوس درون پلتفرم خود باشند.

 

رددیت تاک Talk

قابلیت مکالمه یا کنفرانس آنلاین درون برنامه‌ایی، موجب شده تا افراد بیشتری تمایل به استفاده از پلتفرم خاصی داشته باشند که این ویژگی را در خود جای داده است. رددیت هم که نمی‌خواهد از قافله عقب نماند؛ در تاره‌ترین اخبار پیرامون به رددیت گفته است که این شبکه مجازی در تلاش برای فراهم کردن قابلیت مکالمه آنلاین درون برنامه‌ایی برای کاربران خود است.

در بیانیه‌ایی رددیت گفته شده است که قابلیت «مکالمه آنلاین رددیت» مرسوم به رددیت تاک Talk امکان میزبانی از گفت‌وگوی آنلاین در یک انجمن یا همان Community به زودی فراهم خواهد شد. فرمت فعلی به‌صورت invite-only همان دعوت کردنی است، اما وقتی که برای آن‌ها آنلاین شود، می‌توانند با هر یک از اعضا یا بازدیدکننده ساب‌رددیت به مکالمه بپردازند. سایر اعضای رردیتورز هم می‌توانند مکالمه آنلاین صوتی را خود آغاز کنند؛ رددیت در این خصوص جزئیات بیشتری نگفت و تایید نهایی این اطلاعات هنوز قطعی نیست!

رددیت تاک چیزی مشابه به کلاب هاوس است. کاربران با انتخاب یک دسته بندی می‌تواند یا به رومی منتقل شوند یا خود رومی را تشکیل بدهند. کاربرانی که در روم حضور دارند می‌توانند احساسات خود نسبت به مکالمه را با اموجی نشان بدهند؛ در صورتی که بخواهند در مکالمه آنلاین حضور داشته باشند، باید از تشکیل دهنده روم بخواهند که وی را به گفت‌وگو اضافه کند. برای مشارکت در گفت‌گو، کاربران باید دست مجازی خود را بالا ببرند، در صورت تایید، وی می‌تواند پرسش‌های مدنظر را مطرح و پاسخ آن‌ها را بشنود.

ردیت می‌گوید؛ رددیت تاک برای انواع گفت‌وگوهای تعاملی هم‌چون: «از من هر چیزی می‌خواهی بپرس»، «پرسش و پاسخ»، « سخرانی‌ها»، «گزارش‌های ورزشی رادیویی»،«جلسه‌های فنی و فیدبک» و سایر موارد، مناسب خواهد بود. هم‌چنین رددیت در حال آماده سازی گزینه‌هایی برای شخصی سازی هر چه بیشتر میزبانی‌ گفت‌وگوها با رنگ‌های پس زمینه دلخواه و اموجی‌های متنوع به منظور ارتقا تجربه کاربران است.

رددیت با دعوت از کاربران برای حضور در رددیت تاک می‌خواهد فضای مناسبی برای «درج پرسش‌ها»، «درخواست بازخورد»، «ایده» کاربران برای ایجاد این ویژگی فراهم کند. اگر شما یکی از مدیرهای رددیت هستید می‌توانید برای الحاق به فهرست انتظارت به صفحه پست معرفی بروید. مطمئنا مدت زمان زیادی طول می‌کشد که استفاده از ویژگی رردیت تاک برای همه کاربران رددیت ممکن شود. قابلیت مکالمه آنلاین در ابتدا برای برنامه‌های رددیت برای سیتتم عامل‌های اندروید و iOS عرضه خواهد شد. نظر شما درباره ویژگی شبیه سازی شده کلاب هاوس در رددیت چیست؟ نظرات خود را با ما در بخش نظرات زوم تک به اشتراک بگذارید.
منبع: androidpolice
در همین موضوع در زوم تک:
به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : رددیت تاک Talk: یک قابلیت شبیه سازی شده دیگر از کلاب هاوس در راه است!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *