پادویش

اینترنت غیر حجمی چیست ؟

اینترنت

اینترنت غیر حجمی چیست ؟ اینترنت را می توان امروزه یکی از ملزومات زندگی بشر دانست و این گونه گفت که این تکنولوژی توانسته است تا حد زیادی زندگی بشر را تحت تاثیر خود قرار بدهد.این تکنولوژی ارتباطی اواخر دهه 1960 بود که اختراع شد و به نحوی به زندگی انسان ورود کرد.اینترنت برای انسان ها هم می تواند جنبه مثبت و هم جنبه منفی داشته باشد مثلا یکی از جنبه های مثبت اینترنت مثال ساده ی در مورد خرید است.پیش تر ها اگر ما قصد خرید یک پوشاک  را داشتیم باید راهی بازار و مراکز خرید می شدیم و حضوری برای خریدمان اقدام می کردیم اما با گسترش اینترنت ، فروشگاه های اینترنتی زیادی راه اندازی شده اند که کالاهای مختلفی را به فروش می رسانند و به ما اجازه میدهند به راحتی با مقایسه تمامی کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی خریدمان را انجام بدهیم بدون اینکه معطلی و اتلاف زمانی در کار باشد.

تصویب مدل اینترنت غیر حجمی

اینترنت غیر حجمی چیست ؟ به صورت کلی سرویس های اینترنت شامل دو گروه محدود و نامحدود هستند که سرویس محدود شامل دو دسته اینترنت حجمی و غیر حجمی می باشد. ولی سوال اینجاست که اینترنت غیر حجمی چیست ؟ و چه تفاوت های با حجمی داشته است؟

اینترنت غیرحجمی را می توان نوعی از اینترنت محدود دانست که به تازگی به بازار وارد شده است.در چنین اینترنتی باید ارائه دهنده ی سرویس سرعتی را که در طرح وجود دارد به مشتری اعلام نماید.تفاوت اینترنت غیرحجمی با اینترنت حجمی این است که در این اینترنت ، مشترک باید بعد از اینکه حجم او پیش از دوره تمام شد،مبلغ هزار و پانصد تومان به ازای هر گیگ برای حجم مورد نیازش خریداری نماید.

آقای جهرمی نیز پیش تر خبری در این رابطه منتشر کرده بود و تصویب مدل اینترنت غیرحجمی را عمومی کرده بود.

اینترنت غیر حجمی چیست ؟با زوم تک همراه شوید…

به نظر اینترنت غیر حجمی برای کاربران ایرانی مفید خواهد بود ؟ اگر مقاله اینترنت غیر حجمی چیست ؟ برای شما مفید بود حتما مارا از نظرات سازنده تان باخبرکنید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اینترنت غیر حجمی چیست ؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *