آپدیت بعدی گوگل پلی چه تغییراتی خواهد داشت؟

گوگل پلی

در آپدیت بعدی گوگل پلی دو بخش جدید قالب واتس آپ و کارکترها به آن اضافه خواهند شد! گوگل پلی استور یکی از یزرگترین و محبوب ترین فروشگاه های نرم افزاری موبایل است .که درتمام جهان توسط کاربران بسیار زیادی مورد استفاده قرار میگیرد. شاید یکی از علل موفقیت این اپ استور در سادگی طراحی در عین کار آمدی و همچنین وجود برنامه های مختلف و متنوع در آن باشد.

آپدیت بعدی گوگل پلی گامی در جهت نمایی زیبا تر

هر روزه و در هر ساعت برنامه های متنوع و جدیدی به آن افزوده میشود که یا رایگان هستند و یا برای استفاده از آن ها باید مبلغی پرداخت شود. شاید کمتر کسی باشد که تا کنون از این نرم افزار استفاده نکرده باشد برای همین اخبار و اطلاعات آن برای همه جذاب و خواندنی است.

گوگل

کارمند گوگل ، کریل گرونویچ از خودنمایی کردن راجع به نمای ظاهری پلی استور لذت میبرد. گاهی اوقات حتی قبل از این که برای کاربران قابل دیدن باشد.ما چیز های کوچک را دوست داریم و به احتمال زیاد شما هم همینطور هستید. پس احتمالا خوشحال میشوید که بدانید دو طرفند زیرکانه با اپدیت جدید پلی استور خواهند آمد. یکی بخش کاراکتر بچه هاست و دیگری قاب جدید واتس که همه میشناسیم و دوست داریم.

کاراکتر های چرخشی در گوگل پلی

صفحه کاراکتر حالا زمانی که روی یک ایکن بزنید، دارای انیمیشن چرخشی ست. باقی پلی استور همان حالت قدیمی را حفظ کرده استو به جز این که ایکن ها به وسط صفحه رفته اند. صفحه های ارتقا و کاربر همان گونه اند اما این انیمیشن جذاب را ندارند. تم جدید متن های چینج لاگ تغییر دیگری ست که توسط گروچینکو افشا شده. قاب همچنان سبز است اما کمی روشن تر. متن به جای مشکی به رنگ سبز تیره خواهد بود. نگاهی به بالا بیاندازید. یک آیکون " ؟ " هم آنجا قرار دارد. این ورژن 5.7.10 یا چیزی شبیه به این خواهد بود.

منبع: www.androidpolice.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  پیکسل 6 گوگل با پردازنده 5 نانومتری سامسونگ همراست

نظرات در مورد : آپدیت بعدی گوگل پلی چه تغییراتی خواهد داشت؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *