برنامه ورب بصورت رایگان تمام برنامه های شما را جمع میکند

برنامه ورب بصورت رایگان تمام برنامه های شما را جمع میکند

آیا ورب برنامه ای ست که می تواند تمام آن ها را کنترل کند؟ در ادامه با ما همراه باشید.
ورب (Vurb ) تمام برنامه هابتان را به یکدیگر متصل می کند تا تمام اشخاص، مکان ها و چیز های مورد علاقه تان در یک جا جمع شوند. ایده ی این محصول این است که به چرخیدن میان برنامه ها پایان دهد. بر اساس صحبت های برنامه نویسان، برنامه ریزی برای بیرون رفتن، امروزه می تواند باعث شود که شما از 9 برنامه استفاده کنید، 22 بار برنامه مورد استفاده تان را عوض کنید، . 10 بار پیام بنویسید.

با ورب، بیرون رفتن، پیدا کردن مکان جدید برای خوردن، گرفتن زمان فیلم ها، یا درخواست ماشین با Uber یا Lyft، همه در یک مکان اتفاق می افتند. چتی که در داخل این برنامه تعبیه شده، درب چت، به شما اجازه می دهد تا مستقیما از داخل برنامه، با دوستانتان هماهنگ شوید. بهتر از تمام این ها، دیگر مجبور نیستید از یک برنامه به برنامه ی دیگر بروید.
امکان جستجو در برنامه ی ورب به شما اجازه می دهد به دنبال مکان هایی مانند رستوران ها، مغازه ها، فیلم ها، مراسم، موسیقی و وییدو ها بگردید. نتیجه ی این کار، به حالت کارت های ورب به شما نمایش داده خواهد شد که شامل اطلاعات مرتبط با جستجوی شماست، مانند دسته بندی و امتیازات. شما می توانید این مکان ها را از منابع معتبر مانند Foursquare، Yelp, Tastemade, Rotten Tomatoes و Metacritic بررسی کنید و همچنین نظرات کاربران ورب را نیز مشاهده کنید.

بیشتر از این، شما می توانید مارت های مورد علاقه ی خود را به عنوان یک دسته ذخیره کنید. به عنوان یک پلی لیست به آن نگاه کنید، برای مثال، ” شب یک قرار عالی در نیویورک” یا ” 10 فیلم برتر تاریخ” تان را می توانید به عنوان یک دسته ذخیره کنید. برای هماهنگی راحت تر می توانید این دسته ها را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.
برنامه ی ورب هم برای اندروید و هم برای iOS رایگان است.

برنامه ورب بصورت رایگان تمام برنامه های شما را جمع میکند

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : برنامه ورب بصورت رایگان تمام برنامه های شما را جمع میکند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *