پادویش

فناوری True Steam شستشوی لباس ها را حرفه ای تر می کند

فناوری True Steam

فناوری True Steam شستشوی لباس ها را حرفه ای تر می کند : بکارگیری بخار برای شستشوی باعث پاکیزه گی هرچه بیشتر لباس ها و صرفه جویی در مصرف آب و انرژی می شود. در فناوری True Steam بخار و آب در کنار هم با آلودگی های لباس هایتان مبارزه کرده و تمامی لکه ها را به صورت کامل از بین می برند. شرکت ال جی توانسته است این فناوری را برای اولین بار در ماشین های لباسشویی خود استفاده کند. استفاده از این فناوری باعث حفظ الیاف لباس ها شده و در کنار پاکیزگی مانع از چروک شدن آن ها بعد از شستشو می شود. از دیگر ویژگی های این نوع شستشو سرعت و کیفیت بالای شستشو ، انعطاف پذیری و ضد حساسیت بودن آن است.

قابلیت ضد حساسیت با فناوری True Steam

با استفاده از فناوری True Steam بخار با نیرویی بسیار بالایی در الیاف لباس  نفوذ کرده  و آلودگی‌ها را به صورت کامل از بین می برد. علاوه بر این استفاده از  بخار باعث عدم به وجود آمدن چین و چروک بر روی لباس ها می شود. همچنین با بکار گیری سیکل AllergieneTM  تا 95 درصد از ذرات ایجاد کننده ی حساسیت را از میان الیاف لباس حذف کند.

فناوری True Steam

سرعت بالا در شستشو

با استفاده از این روش جدید در شستشو ، لباس‌ها  در مدت زمان 20 دقیقه تمیز شده  و در انتها نیازی به اتو برای صاف کردن لباس هایتان نخواهید داشت و این خود به معنی صرفه جویی در زمان در زندگی پر از مشغله ی امروزی است.

انعطاف‌پذیری و عملکرد بهینه با فناوری True Steam

فناوری True Steam در کنار سایر ویژگی های خلاقانه دیگری همانند موتور بدون تسمه و ایجاد حرکات متفاوت با استفاده از  6 Motion Direct Drive که به منظور شستشوی بهتر و انعطاف پذیر تر  در نظر گرفته شده که می تواند شش حالت مختلف شستشو و ترکیب آن با فناوری بخار، یک شستشوی ایده آل را برایتان فراهم می کند و کار انتخاب یک ماشین لبباسشویی خوب را برایتان راحت تر می کند.

منبع : اخبار فناوری – روابط عمومی ال جی

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : فناوری True Steam شستشوی لباس ها را حرفه ای تر می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *