ٍثبت علامت تجاری جدید سامسونگ خبر از مرگ سری گلکسی نوت می دهد

ٍثبت علامت تجاری جدید سامسونگ خبر از مرگ سری گلکسی نوت می دهد

به گزارش یک وب سایت هلندی یعنی Galaxy Club، سامسونگ تصمیم دارد سری گلکسی نوت را برای همیشه کنار بگذارد و در واقع این سری از تاریخ محصولات سامسونگ حذف خواهد شد.

غول فناوری کره جنوبی بسیاری از علامت تجاری تلفن های هوشمند خود را در کشور کره جنوبی تا پایان ماه آگوست تمدید کرد. این شامل پرچمداران سری Galaxy S و سری تاشو Galaxy Z در کنار سری مقرون به صرفه Galaxy A و Galaxy M می شود.

با این حال، در همه این موارد، نام گلکسی نوت به دلیل عدم وجود آن قابل توجه است. البته این به هیچ وجه نمی تواند ثابت کند که سری گلکسی نوت دیگر وجود ندارد، اما این آخرین گزارشی بوده که درباره گلکسی نوت داریم.

سال جاری سامسونگ هیچ مدل جدیدی از سری گلکسی نوت معرفی نکرد و نخستین باری بود چنین وضعیتی به وجود آمد. در ماه جولای، سامسونگ خود تأیید کرد که امسال سامسونگ گلکسی نوت 21 وجود نخواهد داشت، زیرا برنامه ریزی کرده بود تا بر سری Galaxy Z Fold متمرکز شود. با موفقیت  Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3، بعید به نظر می رسد که در سال 2022 شاهد وضعیت دیگری باشیم.

در سوی دیگر گلکسی اس 21 اولترا با قلم اس پن نیز معرفی شد و این موضوع نشان داد که سامسونگ به شدت قصد دارد سری نوت را از دور خارج کند. در سوی دیگر گلکسی زد فولد 3 نیز با قلم همراه بوده و تمامی این موارد نشان از آن دارند که کره ای چندان تمایلی به ادامه زنده مانده سری گلکسی نوت ندارند.

مطمئناً طرفداران گلکسی نوت همچنان به تعویق ادامه خواهند داد و ممکن است در آینده راه خود را باز کنند. دسترسی به قلم S Pen در سایر پرچمداران سامسونگ عمل خوبی بوده ، اما هیچ کدام با یکپارچگی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra مطابقت ندارد.

البته، اگر سامسونگ گلکسی Z Fold 4 بتواند یک قلم S جمع و جور را در بدنه خود قرار دهد و قیمت اولیه آن را بیشتر کاهش دهد، بازخورد بهتر خواهد شد و حقیقتا باید انتظار داشت که سری گلکسی نوت برای همیشه از دور کنار رود. به هر حال باید منتظر گزارش های بیشتر باقی ماند.

بیشتر بخوانید  تلویزیون های جدید هوشمند سامسونگ با کنترل صدا و حرکات در سال 2014

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ٍثبت علامت تجاری جدید سامسونگ خبر از مرگ سری گلکسی نوت می دهد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *