پادویش

عجیب ترین خودروهای تاریخ

در طول تاریخ خودرو سازی نمونه هایی از خودرو های عجیب به چشم می خورد که معمولا هم به تولید انبوه نمی رسند و در نهایت فقط چند عدد از آنان در جهان وجود دارد و یا اصلا به مرحله ی تولید نمی رسند و در حد یک طرح باقی می مانند،بسیاری معتقدند که طراحی خودرو نوعی از هنر است،اگر توجه کنید در طراحی خودرو نکات فوق العاده کوچکی استفاده می شود که باعث می شود وقتی خودرو ی نهایی را در خیابان مشاهده می کنید به شما حسی را القا کند،این حس هر حسی می تواند باشد از حس شادی ای که با دیدن فولکس قورباغه به شما منتقل می شود تا حس قدرتی که از دیدن یک فورد ماستنگ به بیننده القا می شود،این سبکهای طراحی باعث می شوند تا افراد مختلفی که طبیعتا شخصیتهای مختلفی نیز دارند بتوانند اتومبیلی بخرند که علاوه بر استفاده از مشخصات فنی و تجهیزات راحتی،بتوانند قسمتی از شخصیت خود را در خیابان به نمایش بگذارند.

فرادرس

در این نوشتار قصد داریم خودروهایی را به شما نشان دهیم که مطمعنا روحتان نیز از وجود آنها بی خبر است در زیر به معرفی 5 خودرو از عجیب ترین خودروهای تاریخ می پردازیم.

  • Cadillac Eldorado Biarittz

این خودرو 8 چرخ،یک وان حمام و یک دستگاه کبابپز دارد.

 

  • Flatmobile

از خودروهایی که ارتفاع کمی دارند خوشتان می آید؟این خودرو تنها 46 سانتی متر ارتفاع دارد و کوتاهترین اتومبیل تاریخ می باشد.

  • Brooke Swan Car

طرح اولیه ی این خودرو در سال 1910 میلادی داده شد و به تازگی یک طراح خودرو با هزینه ای معادل قیمت سه خودروی  Rolls-royce اقدام به ساخت این طرح کرده است.

  • Colim Detachable Caravan

این عجیب ترین کاروانی است که تا به حال تولید شده و میتواند به دو قسمت جدا گونه تقسیم شود،برای هنگامی که نمی خواهید کل این ماشین 6 تنی را به خیابان ببرید.

  • Pyramid Dream Car

این ماشین محصول آقای جرج زنیس طراح مطرح دنیای خودرو سازی و نیز عاشق مصر باستان است،این خودرو کاملا الکتریکی بوده و طبق ادعای آقای زنیس می تواند با حداکثر سرعت 400 کیلومتر در ساعت حرکت کند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : عجیب ترین خودروهای تاریخ

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *