قطع همکاری Tony Hawk با کمپانی Activision اکتیویژن

قطع همکاری Tony Hawk با کمپانی Activision اکتیویژن: تونی هاوک، اسکیت بوردر کمپانی بازی سازی مشهور Activision (اکتیویژن) به تازگی، گفته است که همکاری خود را با کمپانی اکتیویژن قطع کرده است.

تونی هاوک که تا کنون، بسیاری از سری بازی های Tony Hawk pro skater را ساخته است و در توسعه آنها نقش داشته است، دیگر در سری های بعدی این بازی هیچ نقشی ندارد و به گفته خود تونی هاوک، کمپانی اکتیویژن، در حال کار بر روی یک بازی pro skater جدید می باشد.

 قطع همکاری تونی هاوک با کمپانی Activision

همانطور که طرفداران سری بازی های Tony hawk pro skater می دانند، اولین نسخه بازی در سال 1998 منتشر شده بود که در اولین روز انتشار خود، سر و صدایی بسیار زیاد ایجاد کرد و بسیاری از کاربران به این بازی روی آوردند.

تا کنون، آخرین نسخه سری بازی های Tony hawk pro skater نسخه 5 آن یعنی با نام Tony hawk pro skater 5 می باشد که برای انواع کنسول های مختلف از جمله ایکس باکس وان، ایکس باکس 360، پلی استیشن 4، پلی استیشن 3 و ویندوز منتشر شده است که در جدول فروش بازی های 2017، حدود 430 هزار دلار فروش داشته است.

حالا، کمپانی اکتیویژن اعلام کرده است که قرار است شخصیت جدیدی بجای تونی هاوک، برای ساختن سری جدید بازی های اسکیت بوردر، وارد عمل بشود. دلیل قطع همکاری تونی هاوک، هنوز دقیق مشخص نشده است اما در حرف هایی که زد می توان گفت، اون خواستار ساخت سری جدیدی از بازی در سرور های جدید، برای سیستم عامل های جدیدتر بود.

ممکن است، تونی هاوک، به تنهایی سری های بعدی این بازی را بسازد اما این تصمیم هنوز قطعی نیست. طرفداران سری بازی های Tony hawk pro skater باید از فکر سری های بعدی این بازی بیرون بیایند زیرا دیگر نسل این سری بازی، به پایان رسیده. اما خب سری جدیدی از بازی های اسکیت بوردر که شرکت اکتیویژن بر روی آن دارد کار می کند، ممکن است جذاب تر از سری بازی های تونی هاوک باشد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : قطع همکاری Tony Hawk با کمپانی Activision اکتیویژن

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *