سومین بتا عمومي iOS 9 در دسترس قرار گرفت

سومین بتا عمومي iOS 9 در دسترس قرار گرفت

اپل سومین بتا ی عمومی نسخه ی بعدی سیستم عامل اختصاصی خود را معرفی کرد . این سومین بتایی است که برای iOS 9 در دسترس عموم قرار گرفته است . این نسخه جدید ، بهبود استفاده از وای فای و تصاویر پس زمینه جدید را به ارمغان آورده است همچنین تعدادی پیشرفت در ترفند ها و پشتیبانی ، با این نسخه ی جدید منتشر شده است.

سومین بتا عمومي iOS 9 در دسترس قرار گرفت

ویژگی های جدید در نسخه ی بتای جدید از این سیستم عامل ، در دسترس عموم قرار گرفته اند و مردم و علاقه مندان میتوانند آن را دریافت و با نسخه ی جدید این سیستم عامل آشنا شوند. همچنین این نسخه در دسترس توسعه دهندگان قرار گرفته است که برخی بهبود سازی ها و توسعه ها را در سیستم CarPlay و صفحه کلید بالای آن ایجاد کنند.

اپل به تازگی بتا 5 برای iOS 9 را هم متشر کرده است که این نسخه برای توسعه دهندگان طراحی شده است. نرم افزار اپل در رابطه با iOS 9 به شما اجازه دسترسی به هر دو نسخه  iOS 9 و همچنین OS X El Capitan  را میدهد. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت آن به وبسیات اپل مراجعه کنید.

با دریافت iOS 9  و OS X El ، شما میتوانید برای جامع تر ساختن و از بین بردن مشکلات و لگ ها در این سیستم عامل به اپل کمک کنید  تا نسخه ی کامل آن که به شکل رسمی معرفی خواهد شد مشکلاتی از این قبیل را در پی نداشته باشند.

به عنوان یک عضو از برنامه بتای اپل ، شما قادر خواهید بود که با استفاده از دستگاه مک یا IOS خود این بتا را دریافت کنید همچنین به روز رسانی های بعدی که انجام خواهد شد را. در هر بتا یک دستیار برای شما در نظر گرفته شده است تا به محض اینکه به مشکلی بر خوردید به اپل اطلاع دهید و به این وسیله میتوانید به طور مستقیم به اپل بازخورد بدهید.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  تاریخ پیش فروش اپل ویژن پرو مشخص شد

نظرات در مورد : سومین بتا عمومي iOS 9 در دسترس قرار گرفت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *