آنتی ویروس پادویش

درباره ویژگی جدید اینستاگرام با نام Stories بیشتر بدانید

Instagram-Stories

محبوبیت هرگز نباید مسبب توقف راه و مسیر پیشرفت شود و شبکه های اجتماعی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.همواره دیده ایم با وجود اینکه روز به روز افراد بیشتری به سمت برخی اپلیکیشن ها و یا شبکه های اجتماعی روی آورده اند، مقصد نام برده دست روی دست نگذاشته و به پیشرفت خود ادامه داده است.
شبکه اجتماعی همچون اینستاگرام با محیط کاربری بسیار ساده مدت ها است که جای خود را در گوشی های هوشمند میلیون ها کاربر در سراسر دنیا پیدا کرده است، با این وجود با پیروی از راه ذکر شده در بالا، به پیشرفت خود ادامه می دهد، به طوریکه هر از چندگاه ویژگی جدید در دل آن بروز کرده و امکانات بیشتری را به کاربران ارائه می دهد.
شاید جدیدترین و جالب ترین این موارد را بتوان Stories نام برد که به صورت دایره دایره مانند به محض ورود به اپلیکیشن به نمایش درمی آیند.

این مطالب را از دست ندهید:

آموزش غیرفعال کردن موقت حساب کاربری اینستاگرام

آموزش پاک کردن دائمی حساب کاربری اینستاگرام

در واقع Stories فارغ از اشتراک گذاری عادی عکس در اینستاگرام، به کاربران این امکان را می دهد تا به صورت موقت به اشتراک‌گذاری تصاویر و ویدیوهای خود برای فالوئرها بپردازند، به طوری که هر Story آپلود شده توسط هر کاربر به مدت ۲۴ ساعت در بالای فید دنبال کنندگان نمایش داده شده و با کلیک بر روی آن قابل مشاهده خواهد بود.
شما نیز می توانید هم اکنون داستان خود را ایجاد کنید! به این منظور میبایست آیکون + در بالای اپلیکیشن را لمس نمائید.

Instagram-Storiesدر ادامه با نگه داشتن انگشت بر روی دکمه شاتر، عملیات فیلم‌برداری آغاز شده و در ادامه با برداشتن آن فیلم‌برداری تمام می شود.
در چنین وضعیتی برای زوم نمودن بدون نیاز به برداشتن انگشت، بدون برداشتن انگشت خود از روی شاتر ، انگشت را به طرف بالا (زوم شدن) یا پایین (زوم معکوس) بکشید.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : درباره ویژگی جدید اینستاگرام با نام Stories بیشتر بدانید

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *