پادویش

چگونه می توان Voice Control را در آیفون فعال کرد

اپل شرکتی است که خود را مفتخر به ایجاد بسیاری از ویژگی های قابلیت دسترسی برای مشتریان میداند که در غیر این صورت نمیتوانستند از محصولات آن استفاده کنند. یکی از ویژگی های قابلیت دسترسی جدیدی که اپل در بروز رسانی خود معرفی کرده است در قالب یک ربات جدید و بیشتر Voice Control است. همانطور که از نامش آن پیداست، باعث می شود تا کاربران iOS بتوانند از صدای خود برای کنترل جنبه های مختلف دستگاه های خود استفاده کنند، اما بسیار بیشتر از این حرف هاست. در حالی که سیری در حال حاضر به کاربران امکان راه اندازی برنامه ها، ارسال پیام و تنظیم یادآوری را میدهد، Voice Control در iOS 13 قادر به انجام کارهای بیشتری است. در حالی که به عنوان یک ویژگی دستیابی ایجاد شده است، هنوز هم بسیار جالب و به اندازه کافی مفید است که اگر میخواهید بدانید چگونه می توان Voice Control را در آیفون فعال کرد ؟ در ادامه با زوم تک همراه باشید.

فرادرس

چگونه می توان Voice Control را در آیفون فعال کرد

چگونه می توان Voice Control را در آیفون iOS 13 فعال کرد

اگر برای اولین بار است که میخواهید از Voice Control استفاده کنید، باید آن را تنظیم کنید. به این منظور مراحل زیر را دنبال کنید :

  1. به تنظیمات بروید
  2. Accessibility را انتخاب کنید
  3. روی Voice Control ضربه بزنید
  4. روی Set up Voice Control ضربه بزنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید
  5. زمانی که صفحه نمایش را تا پایین طی کنید، دانلود شروع می شود.
  6. پس از اتمام دانلود، یک نوار میکروفون آبی در نوار وضعیت خود مشاهده خواهید کرد. با این میکروفون می توانید بدانید که Voice Control در حال حاضر دستورات شما را گوش فرا می دهد.

بسیاری از دستورات برای Voice Control موجود است، و می توانید هر زمان که بخواهید با گفتن ” Show me what to say “ در صورت عدم آشنایی، آنها را مطرح کنید.

چگونه می توان Voice Control را در آیفون iOS 13 فعال کرد

نحوه خاموش کردن Voice Control

اگر استفاده از Voice Control را به پایان رسانده اید و می خواهید آن را خاموش کنید تا از گوش دادن گوشی به دستورات شما جلوگیری شود، مراحل زیر را دنبال کنید :

  1. به تنظیمات بروید
  2. Accessibility را انتخاب کنید
  3. برای خاموش کردن آن، روی کلید Voice Control ضربه بزنید. پس از خاموش شدن، ضامن دیگر سبز رنگ نخواهد بود و نماد میکروفون آبی از نوار وضعیت شما ناپدید می شود.

نحوه خاموش کردن Voice Control

منبع : ubergizmo.com

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چگونه می توان Voice Control را در آیفون فعال کرد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *