آنتی ویروس پادویش

نسخه ی جدید گوشی هواوی آنر

نسخه ی جدید گوشی هواوی آنر

هواوی، طعنه ای  زده است که یک دستگاه انر جدید را در تاریخ 10 اوت اعلام خواهد کرد. این نسخه ی جدید از خانواده آنر ممکن است جذاب ترین آنان باشد.

نسخه ی جدید گوشی هواوی آنر

چند روز پیش خبر هایی راجب به یک دستگاه جدید از هواوی منتشر شده بود که ظاهرا از خانواده ی آنر هواوی بود. TENAA یک گزارش را در مورد آن منتشر کرده بود که در آن به یک محصول شرکت هواوی با شماره مدل ATH-AL00 ، پرداخته بود. این گوشی به نظر میرسید که مانند تمام هواوی آنر های دیگر باشد و چیز بسیار متفاوتی از دیگر گوشی ها نداشته باشد. اما حال مشخص شده چیزی که این محصول را انقدر خاص میکند دوربین آن است.

در پشت این دستگاه یک دوربین sidekicks قرار گرفته و همانطور که میبینید در جلوی آن هیچ دوربینی وجود ندارد. همانطور کهد رد عکس ها هم مشاهده میکنید، دوربین این گوشی توانایی جابه جایی دارد و میتوان به آن دوربین کشویی گفت .این گوشی به لطف این مکانیسم  توانسته دکمه های کنترل و دیگر دکمه های خود را در سممت راست قرار دهد . که این موضوع باعث میشود هانر جدید مقاومتی خوبی از خود نشان دهد.

نسخه ی جدید گوشی هواوی آنر

مشخصات دیگر راجب به هواوی آنر ATH-AL00  ، به شکل یک راز باقی مانده است . اما بر اساس شایعات موجود ادعا شده است که از چیپست Kirin استفاده خواهد کرد. در مورد مقدار رم آن هم هنوز چیزی مشخص نیست. اما واضح است که مقدار رم آن یا 3 گیگابایت خواهد و یا 4 گیگابایت.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  جام بین قاره ای فوتبال ساحلی 2017 با گوشی های سری HUAWEI Mate 10

نظرات در مورد : نسخه ی جدید گوشی هواوی آنر

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *