معرفی اپلیکیشن کاربردی AUGMENT

معرفی اپلیکیشن کاربردی AUGMENT

دیگر همه ی ما با augmented reality آشنا هستیم.  این فناوری این امکان را به ما میدهد تا طرح های سه بعدی دیجیتالی را در دنیای واقعی تجسمشان کنیم و آنها را ببینیم.  اپلیکیشنی با نام AUGMENT عرضه شده که همین اجازه را به کاربران خود میدهد.

معرفی اپلیکیشن کاربردی AUGMENT

برای مثال شما میتوانید طرح اولیه خود را با مشتریتان به اشتراک بگذارید و وی میتواند آن را به صورت مجازی در دنیای واقعی ، آن طرح را در دستش ببیند. که آن وسیله در دنیای واقعی چگونه به نظر میرسد و در خود فروشگاه به چه شکلی است. این اپ در این زمینه بسیار میتواند کمک حال شما باشد.

معرفی اپلیکیشن کاربردی AUGMENT

هر کسی میتواند از این اپ استفاده کند . تنها لازم است وارد آن شوید و طرح دیجیتالی خود را به آن اضافه کنید.در ضمن میتوانید از طرح هایی که از قبل در این اپ کارگذاری شده استفاده کنید و از آنان ایده بگیرید. بعد از اینکه طرح خود را به آن اضافه نمودید. اکنون میتوانید آن را با مشتری خود به اشتراک بگذارید. که در این مرحله به شما آزادی عمل زیادی داده میشود تا آن را هرگونه که خودتان دوست دارید طراحی و شخصی سازی کنید. برای مثال سایز آن به چه مقدار باشد و چه کسانی قادر به مشاهده ی آن باشند یا بسیاری موارد دیگر. بعد از اینکه طرح را طراحی کردید و به اشتراک گذاشتید یا آن را برای مشتری ارسال کردید. مشتری میتواند آن را به صورت فایل دو بعدی دریافت کند . تا وقتی آن فایل را پرینت کند با قرار دادن رو به رو ی تلفن همراه قادر خواهد بود که طرح آن را به صورت سه بعدی ببیند.و حس آن محصول را دریافت کند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : معرفی اپلیکیشن کاربردی AUGMENT

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *