آنتی ویروس پادویش

10 مورد از بهترین بازی های پازل آیفون و سیستم عامل iOS

اگر اهل بازی های پازل باشید می دانید که بازی های پازل برای انتخاب در فروشگاه ها، آنقدر زیاد است که گاهی اوقات سخت است. در اینجا لیستی از بهترین برنامه های پازل برای iPhone و iPad وجود دارد که به شما معرفی می کنیم.

بهترین بازی های پازل آیفون

این بازی ها برای پلتفرم iOS در دسترس هستند. حتما این بازی ها را بررسی کنید تا مطمئن شوید با دستگاه شما سازگار هستند.

Best Tetris Tribute: 1010!

تتریس بدون شک محبوب ترین بازی ویدئویی پازل در تمام دهه ها است. حتی پس از این همه سال، به ندرت می توان بازی جدیدی پیدا کرد که از تتریس قدردانی کند، در حالی که چیزی منحصر به فرد ارائه می دهد، اما پازل1010 این شاهکار به ظاهر غیرممکن را انجام می دهد.

1010 بازیکنان را به چالش می کشد تا بلوک های رنگی را در یک محیط  10×10 قرار دهند. اگر  همه رنگ ها مشابه را کنار هم قرار دهید و یک خط کامل همرنگ ایجاد کنید، آن خط ناپدید می شود و فضای بیشتری ایجاد می کند، که از آن برای ایجاد خطوط بیشتر استفاده می کنید. اجازه ندهید سرعت کند 1010 شما را گول بزنید ؛ بدون تمرین، به سرعت می توانید بازی خود را سریع به پایان برسانید.

10-of-the-best-ios-puzzle-games

Monument Valley 1 & 2

از نظر بصری خیره کننده ترین:

مانیومنت ولی یا دره بقعه یک بازی ویدیویی به سبک معمایی می باشد.اگر بازی های معمایی را دوست دارید که دارای سبک ، حس کشف هستند ، Monument Valley بازی است که بدنبال آن هستید. این پازل با الهام از داستان آیدا ، شاهزاده خانم در دنیایی از هندسه غیرممکن را روایت می کند. شما دنیای او را مانند او کاوش و کشف می کنید ، او را در راه پله ها و درهای ورودی راهنمایی می کنید ، در حالی که محیط را به هم می زنید ، حرکت می دهید و حرکت می دهید تا به پیشرفت او کمک کنید.

Monument Valley یک بازی زیبا است که داستان خود را بدون کلمات بیان می کند. شاید به همین دلیل است که جوایز خانگی مانند جایزه BAFTA برای بازی های موبایل و دستی ، جایزه طراحی اپل و جایزه بزرگ IMGA را دریافت کرده است.

10-of-the-best-ios-puzzle-games

بهترین بازی کارتی  Pair Solitaire

اگر دیدن یک بازی کارتی iOS در لیستی از برنامه های بزرگ پازل عجیب به نظر می رسد ، به این دلیل است که هنوز Pair Solitaire را بازی نکرده اید. اولین انتشار از ویتالی زلوتسکی ، که Domino Drop را نیز منتشر کرد ، Pair Solitaire از بازیکنان می خواهد که کاری به ظاهر ساده انجام دهند: کارت های جفتی را مطابقت دهند.

این چالش ناشی از جفت هایی است که فقط با یک کارت از هم جدا شده اند و مسابقه فقط یکی از کارت های این جفت را حذف می کند. بنابراین اگر کارت دو قلب دارید ، تنها آن را لمس می کنید. اگر دو پادشاه دارید ، نیز به همین روال. هدف این است که قبل از اتمام حرکات ، تا آنجا که ممکن است تعداد زیادی کارت را از یک دسته 52تایی پاک کنید.

10-of-the-best-ios-puzzle-games

Zen Puzzle App: Prune

بازی پازل ذن: Prune

آیا به دنبال تجربه ای هستید که به نحوی بتواند آرامش را با دشواری ها تعادل دهد؟ اگر چنین است ، Prune یک پازل هرس کردن درخت است که به شما در یافتن سعادت کمک می کند. یک بازی در مورد کمک به رشد شاخه های درختان و یافتن نور خورشید است تا بتوانند آنطور که طبیعت در نظر دارد رشد کنند و گل دهند. برای رسیدن به این هدف ، شما شاخه های جدیدی را که در جهت اشتباه رشد می کنند ، مرتباً بریده و درخت خود را با وجود موانع مختلف در اطرافش هدایت می کنید.

10-of-the-best-ios-puzzle-games

The Room (Series)

گیج کننده ترین اتمسفر:سری Room

این بازی به این صورت است که در اتاق ، بازیکنان جعبه های پازل را کشف می کنند که فقط با کشف کلیدها ، اهرم ها و مکانیسم های دیده نشده که در پشت بازی های پیچیده پنهان شده اند، باز می شوند. هر جعبه برای پیشبرد روایت ترسناک به راه حل های مختلفی نیاز دارد. فضای اتاق با موسیقی وحشتناک و تصاویری شگفت انگیز پر شده است. شما باید معماها را حل کنید و از هر اتاق لبه اتاق دیگر بروید. اگر به اولین مرحله بازی علاقه پیدا کنید ، مطمئناً از دنباله ی آن لذت خواهید برد.

بیشتر بخوانید  در آخرین ورژن بازی ساختمان سازی شهر در اندروید و ios، شهر رویایی خود را بسازید و یک راز عجیب و غریب را حل کنید.

10-of-the-best-ios-puzzle-games

 Rules

بهترین بازی حافظه برای iOS:بازی Rules

Rules یک بازی پیروی از قوانین است. شما باید همه قوانین را به ترتیبی که دریافت کرده اید، دنبال کنید، فقط به صورت معکوس. اگر بازی شروع به پیچیدگی می کند ، دلیلش این است.

Rulesحافظه و رفلکس های شما را به گونه ای آزمایش می کند که هیچ برنامه دیگری انجام نمی دهد. هر دور از شما می خواهد کاشی های خاصی را با استفاده از یک قانون خاص پاک کنید ، و سپس دور بعدی از شما می خواهد که همین کار را انجام دهید و یک قانون جدید را معرفی می کند. اگر می خواهید راه خود را تا انتها ببینید ، باید همه قوانین را به ترتیب معکوس به خاطر بسپارید.

10-of-the-best-ios-puzzle-games

Scribblenauts Remix

تخیل خود را به چالش بکشید: ریمیکس Scribblenauts

Scribblenauts Remix یک بازی که در آن تنها محدودیت تخیل شماست ، باید به اشیاء جان ببخشید و برای حل معماها از آن استفاده کنید. این بازی از بازیکنان می خواهد تا راه حل های خود را برای 50 پازل که از بهترین سطوح Scribblenauts و Super Scribblenauts کشیده شده اند ، بیابند. ارتقاء ای بازی به Word Pass (که نیاز به خرید درون برنامه ای دارد) تعداد سطوح را به بیش از 140 افزایش می دهد.

معماهای مبتنی بر تخیل چگونه هستند؟ تصور کنید باید ستاره ای را از درخت پایین بیاورید. می توانید به آواتار خود تیشه ای بدهید تا درخت را خرد کند یا نردبانی برای بالا رفتن از بالای آن داشته باشید. اگر می توانید به آن فکر کنید Scribblenauts Remix می تواند آن را به واقعیت تبدیل کند.

10-of-the-best-ios-puzzle-games

سرگرمی با اعداد و ریاضی: Threes

یک بازی فوق العاده ساده که برای همه سطح مهارت قابل دسترسی است ، Threes! آنقدر خوب است که تنها چند هفته پس از انتشار ، از شخصیت های بی شماری الهام گرفته است. Threes یک بازی معمایی است که بازیکنان باید تمامی اعداد را باهم جمع کنند و به امتیازهای خود اضافه کنند. در این بازی اگر دو عدد یکسان با هم جمع شوند ، مجموع آن دو عدد را ایجاد می کنند. هدف این است که تا زمانی که حرکات احتمالی خود را تمام نکرده و نمره خود را به دست آورید ، اعداد در کنار هم قراردهید.

10-of-the-best-ios-puzzle-games

Touchtone

قابل تامل ترین: Touchtone

TouchTone ثابت می کند که یک بازی می تواند یک پازل چالش برانگیز و یک پیام اجتماعی جذاب را به مخاطب ارائه دهد. این خطوط باید به گره های هم رنگ متصل شوند. برای انجام این کار ، اشیاء را در سطرها و ستون هایی می کشید که می توانند خطوط را در جهات مختلف تقسیم و تغییر مسیر دهند. آنها خطوط ارتباطی هستند و به عنوان آخرین شهروندی که وظیفه نظارت بر ارتباطات را به عنوان بخشی از وظیفه مدنی شما بر عهده دارد ، با تشخیص اینکه آیا پیامی که به به آن گوش می دهید مربوط به حفاظت از کشور است یا خیر و آیا می توانید پیام های مشکوک را کدگذاری کنید یا خیر ، یک داستان جذاب را دنبال خواهید کرد.

10-of-the-best-ios-puzzle-games

World of Goo

جهان گو یکی از اولین بازی های پازل اپ استور است. World of Goo هنگام راه اندازی بر روی Wii و رایانه های شخصی ، سبک سازنده بازی های مبتنی بر فیزیک را تکمیل کرد.

بازیکنان توپ های شگفت انگیز و انسان دوستانه goo را می کشند تا ساختارهایی را ایجاد کنند که اگرچه متزلزل است. این سازه ها برای کمک به نجات سایر گوجه فرنگی هایی که دور از دسترس گیر کرده اند ، مورد نیاز است. World of Goo منحصر به فرد ، جذاب و چالش برانگیز است ، شبیه سازی فیزیک است که توسط دکتر Seuss طراحی شده است ، و آن را به یک برنامه عالی برای بچه ها تبدیل کرده است.

10-of-the-best-ios-puzzle-games

به این پست امتیاز بدید