پادویش

بهترین شرکت های طراحی سایت در اصفهان

بهترین شرکت های طراحی سایت در اصفهان

بهترین شرکت های طراحی سایت در اصفهان : برای اینکه شما بتوانید در دنیای انلاین حضور داشته باشید نیاز است که برای استارت کارتان یک وب سایت را طراحی کنید. البته پس از طراحی سایت، مهم این است که شما جایگاه خوبی در موتورهای جستجوی مثل گوگل داشته باشید و در اصل میتواند موجب تحقق اهداف شما که فروش محصولات است، شود.

شرکتهای طراحی وب سایت

امروزه شرکت های زیادی وجود دارند که می توانید برای طراحی وب سایت به آن ها مراجعه نمایید. البته اگر به دنبال بهترین شرکت های طراحی سایت در اصفهان هستید لیستی در ادامه برایتان اماده شده است که شامل اسامی این شرکت ها می باشد.

شرکت های زیر بر اساس فاکتورهای چون زبان برنامه نویسی، میزان توانایی، تخصص ، چگونگی پیشتیبانی، هزینه طراحی وب سایت و… انتخاب شده اند. همیشه در نظر داشته باشید که پیش از اینکه تصمیم گیری نهایی را انجام بدهید، سعی کنید در رابطه با شرکت مورد نظر تحقیق های لازم را انجام داده و سپس انتخاب کنید.

شما می توانید با توجه به نیازهای خود و معیارهایتان این شرکت های را که فاکتورهای مورد نظرتان را دارند به عنوان شرکت مورد نظر برای طراحی وب سایتتان انتخاب نمایید.

اسامی شرکتها

1- www.inten.asia

2- www.sepahangostar.com

3- www.webyar.net

انتخاب بهترین شرکت طراحی وب سایت در ایران

بهتر است بدانید تعریف بهترین میتواند برای هر نوع کسب و کاری متفاوت تعریف گردد و قطعا با میزان بودجه ی که شما در نظر گرفته اید و همچنین هدف شما از طراحی وب سایت و نوع خدمت و محصولی که ارئه می دهید، ارتباط مستقیمی داشته است.

البته فاکتورهای وجود دارد که شما میتوانید بر اساس آن ها شرکت مورد نظرتان را انتخاب کنید. یکی از فاکتورهای که در زمان انتخاب شرکت بسیار مورد توجه قرار دارد، زبان برنامه نویسی و سیستم مدیریت محتوا است که می تواند شامل وردپرس، جوملا و… باشد.

شرکت های زیادی وجود دارد که سعی می کنند در زمان آغاز کسب و کارشان از دیگر نمونه های که موفق هستند،الگوبرداری کنند و آن ها را مورد بررسی قرار بدهند و به همین جهت تصمیم می گیرند تا سایتشان با زبان php یا asp باشد یا اینکه مدیریت محتوا سایت باید با یک CMS‌ اختصاصی یا ورد پرس طراحی گردد.

انتخاب بهترین شرکت طراحی وب سایت در ایران

در خصوص زبان برنامه نویسی و سیستم مدیریت محتوا باید بدانید که به تنهایی قادر نخواهند که سبب موفقیت شما را تضمین کنند بلکه باید میزان تسلط شرکت بر آن زبانها مورد توجه تان قرار بگیرد. شما برای اینکار میتوانید سایت شرکت یا حتی نمونه کارهای آن ها را بررسی نمایید.

سیستم مدیریت محتوا

میتوان به صورت کلی اینگونه گفت که هر زبان برنامه نویسی یا سیستم مدیریت محتوایی که به واسطه یک فرد با تجربه،خبره و توانمند بکار برده شود میتواند شما را به هدف اصلی تان یعنی طراحی وب سایت ارزشمند برساند و شما به جای اینکه به دنبال انتخاب زبان باشید باید یک فرد متخصص را انتخاب کرده و سپس به او اعتماد کنید تا امکانات مورد نظرتان را پیاده سازی نماید.

هدف طراحی سایت

هدف هر نوع کسب و کاری یا هر مجموعه ی از ایجاد یک وب سایت میتواند متفاوت باشد. در فضای رقابتی که وجود دارد برای هر نوع وب سایتی میتوانید متخصصین را برای طراحی سایت پیدا کنید. مثلا شرکت های وجود دارد که بر سایت های فروشگاهی تمرکز دارند یا فعالیت شان سایت پزشکان میباشد.

البته این موضوع را در نظر داشته باشید که تخصص یک شرکت در طراحی سایت فروشگاهی یا طراحی سایت شرکتی و… به این معنی نیست که آن مجموعه در انجام دیگر پروژه ها ضعف دارد ولی وقتی می توانید در بین دو یا چندین مجموعه انتخاب را انجام بدهید با توجه به نمونه کارهای موفق و حوزه های تخصصی هر کدام از آن ها انتخابتان را انجام بدهید.

هدف طراحی سایت

معمولا بیشتر شرکت های که در حیطه طراحی سایت شرکتی فعالیت میکنند علاوه بر اینکه نمونه کار دارند بلکه سابقه نیز داشته اند اما سایتهای خلاقانه یا فروشگاه های اینترنتی به تجربه و تخصص زیادتری نیاز دارند.

نمونه کارهای شرکت طراحی سایت

بهترین شرکت های طراحی سایت در اصفهان : نمونه کارهای پیشین شرکت از جمله مهم ترین معیارهای هستند که در انتخاب شرکت طراحی سایت وجود دارند.شما میتوانید به سایت خود شرکت مراجعه کرده و لیستی از برندها یا کارهای را مشاهده کنید که با شرکت همکاری داشته اند.

از بین نمونه کارهای طراحی سایت فقط به مواردی توجه نکنید که با حیطه ی کاری شما مرتبط هستند بلکه به دقت همه ی نمونه ها را برررسی کرده و سپس کیفیت آن ها را از نظر طراحی ارزیابی نموده و همچنین کدنویسی آن ها را آنالیز نمایید.

در بررسی نمونه کارها فاکتورهای مثل طراحی های خلاقانه، میزان سرعت بارگذاری صفحه، چگونگی نمایش در مرورگرها و…. باید مورد توجه شما باشد.

رضایت مشتریان از شرکت طراحی سایت

بعد از اینکه شما نمونه کارهای شرکت را بررسی کردید باید از میزان رضایت مشتریان در خصوص این همکاریهای مطلع شوید. مثلا ممکن است یک سایت از دیدگاه شما مناسب و با کیفیت باشد ولی با آن چه که مشتری خواسته است تفاوت های اصلی را داشته باشد یا اینکه در زمان تحویل وب سایت تاخیرهای زیادی وجود داشته باشد.

برای اینکه هر نوع ابهام شما در خصوص عملکرد شرکت طراحی وب سایت برطرف شود ،میتوانید از مشتریان سوالات خودتان را بپرسید.

رضایت مشتریان از شرکت طراحی سایت

میزان هزینه ی طراحی وب سایت

هر چقدر که میزان کیفیت و عملکرد یک مجموعه مثبت ارزیابی گردد ولی نمیتوان از فاکتور قیمت در تصمیم گیری غافل شد چون بر تصمیم گیری شما تاثیر مستقیمی داشته است.

شما ممکن است با مراجعه کردن به شرکتهای طراحی سایت و تعریف پروژه تان قیمتهای متفاوتی را دریافت کنید که البته با یکدیگر اختلاف زیادی داشته اند.این اختلاف قیمت ها تا حد زیادی به میزان کیفیت و بزرگی شرکت مورد نظر وابسته هستند ولی بخشی از هزینه ها به میزان سختی و امکاناتی سایت مرتبط است.

در روند تعیین قیمتها حتما توجه کنید که شرکت مورد نظر چقدر بر روی  درخواستهای شما دقیق است. اگر شرکتی بدون اینکه از هدف و درخواست های شما اگاه شود قیمتی را ارائه میدهد میتواند این موضوع برای شما خطرهای جدی را به همراه داشته باشد.

بهترین شرکت های طراحی سایت در اصفهان : در پایان حتما به سوابق کاری شرکت و میزان جوایزی که قسمت های مختلف دریافت کرده است، دقت نمایید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : بهترین شرکت های طراحی سایت در اصفهان

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام
    من یک سایت فروشگاهی دارم که دفعه اول به دلیل مشاوره نادرست طراحی سایت اختصاصی انجام دادم با هزینه خیلی زیاد ولی به شدت اذیتم کردند و همه پولم هدر رفت. آژانس دیجیتال مارکتینگ آروند خیلی مشاوره خوبی به من دادن و در مقایسه با بقیه شرکت ها قیمت و خدمات خوبی به من ارائه دادن و الان خیلی راضی هستم.

  2. من ۲ پروژه طراحی سایت فروشگاهی و‌شرکتی داشتم. خیلی از شرکت ها را در شهر اصفهان را بررسی کردم. داده ورزان , نشان تیم و رخ نت.آخر تصمیم گرفتم که طراحی سایت را به رخ نت بدهم. الان نزدیک به ۶ ماهه که دارم باهاشون کار میکنم و خدا را شکر راضی ام. شرکت قبلی خیلی اذیتم کردند. گفتم نظرم را با دوستانی که این مقاله را میخوانند اشتراک گذاری کنم.ممنون از زوم تک بابت ذین مقاره جامع و کاربردی دوستان ار پارامتر هایی که در این مقاله هست را رعایت کنند حتما شرکت مناسبی را پیدا خواهند کرد.