پادویش

آیا واقعا سایت احمدی نژاد فیلتر شد؟ + تصاویر

سایت احمدی نژاد فیلتر شد

همانطور که می دانید احمدی نژاد ، رئیس جمهوری دوره پیشین ایران است که پس از اتفاق های که در روز چهارشنبه رخ داده بود و همچنین عدم حضور آقای بقایی نیز در دادگاه ، پایگاه اطلاع رسانی آقای احمدی نژاد فیلتر شد. سومین جلسه رسیدگی به پرونده حمید بقایی صبح چهارشنبه با حضور عادل حیدری وکیل مدافع وی در شعبه 1057دادگاه کارکنان دولت برگزار گردید. اما آقای بقایی در این جلسه حضور پیدا نکرد.

سایت احمدی نژاد فیلتر شد ؟

او با بدرقه احمدی نژاد به سمت حرم عبدالعظیم حسنی در شاه عبدالعظیم رفت تا بست نشینی را شروع کند که با آقای علی اکبر جوانکفر و حبیب الله جزء خراسانی بود. آقای خراسانی جز افرادی است که قسمتی از اتهامات بقایی نیز متوجه او می باشد. 

آنها اول به سوی ولنجک رفته تا از سمت آقای احمدی نژاد استقبال و بدرقه شوند و سپس یک بیانیه را انتشار دادند که خبر از بست نشینی آنها داشت. گروهی از فعالان رسانه ی و اکیپ های مجازی به همراه آنها به حرم رفتند تا در کانال هایشان خبرها و عکس ها را مخابره و انعکاس دهند. در تعدادی از فیلم ها صحبت های جوانفکر را می بینید که می گوید خواهان عدالت می باشند و رفتارهای که امروز با آنها صورت می گیرد را نوعی بی عدالتی تلقی می کنند. در حرم شاه عبدالعظیم ، احمدی نژاد و مشایی نیز به بقائی ملحق شده اند.

سایت احمدی نژاد فیلتر شد

سایت احمدی نژاد فیلتر شد

سایت احمدی نژاد فیلتر شد

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آیا واقعا سایت احمدی نژاد فیلتر شد؟ + تصاویر

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *