اینترنت پرسرعت : بهترین شرکت اینترنت پر سرعت کدام ها هستند ؟

ارائه دهندگان برتر اینترنت در ایران معرفی شدند

اینترنت پرسرعت : بهترین شرکت اینترنت پر سرعت کدام ها هستند ؟ : شرکت تنظیم مقررات، سازمانی است که هر چند وقت یکبار شرکت های ارائه دهندگان اینترنت پر سرعت را رتبه بندی می کند. این شرکت سرانجام پس از تاخیر دو ماهه در سه ماهه دوم سال 93 ارائه دهندگان برتر اینترنت در ایران را اعلام کرد.

از شاخص های ارزیابی این سازمان می توان نام برد: قانونمندی، توسعه و اجرا، رعایت تعرفه‌های مصوب، کیفیت سرویس، پشتیبانی و به ویژه رضایتمندی مشتریان که مهمترین شاخص این سازمان برای ارزیابی شرکت های ارایه دهنده می باشد.

بهترین ارائه دهندگان اینترنت پر سرعت در ایران

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی که مسوول اعلام این رتبه بندی است این چنین اعلام کرد: شرکت انتقال داده های آسیا تک، شرکت پارسان لین ارتباطات (پارس آنلاین) – آریا رسانه تدبیر (شاتل) و داده گستر عصر نوین (های وب) به ترتیب رتبه های اول تا سوم این رده بندی را از بین شرکت های ارایه دهنده اینترنت پرسرعت (ADSL) به خود اختصاص دادند.

شرکت های ارائه دهنده ADSL

غلامرضا داداش زاده ادامه داد: در این ارزیابی شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات (پیشگامان)، ندا گستر صبا (صبا نت)، عصر انتقال داده ها (عصر تلکام)، انتقال داده های رهام داتک، داده پردازی فن آوا و در آخر شرکت مخابرات ایران در رتبه های چهارم تا نهم این ارزیابی قرار گرفتند.

گرچه این ارزیابی ها از منابع معتبری استخراج شده اند اما خب نمیتوان زیاد به این ها استناد کرد و کیفیت و به اصطلاح عیار این شرکت ها را باید در عمل و استفاده از آنها محک زد.

 خوب شما از کدام یک از شرکت های اینترنت پر سرعت اینترنت تهیه کرده اید؟ به نظر شما کدام شرکت بهترین ارائه دهنده اینترنت پرسرعت ADSL در ایران است؟

حتما نظرتون رو در مورد بهترین شرکت بیان کنید!

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  جوابیه شاتل به اطلاعیه شرکت مخابرات در خصوص ShatelTalk

نظرات در مورد : اینترنت پرسرعت : بهترین شرکت اینترنت پر سرعت کدام ها هستند ؟

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام بنده نت 2 مگابایتی خریداری کردم ولی چیزی که من دارم دریافت میکنم سرعتی زیر 40 کیلوبایته یا حداکثر 55 کیلوبایت اونهم با تاخیر راه اندازی دانلود در زمان 23 دقیقه است که طول میکشه تازه دانلود به کار بیفته . اکثرا هم یا قطعه یا ای پی بلاکه . هر چی هم به سامانه 195 از شرکت مورد نظر شکایت میکنم بیفایدست . شرکت پیشگامان واقعا مشکلات زیادی رو بوجود اورده و به قراردادی که قبلا تنظیم کردیم عمل نمیکنه و هر ماه هم شکایت میکنم میگه هیئت مدیره گفته سرعت رو کم کنیم . اولا هم نمیگفت و میگفت کامپیوتر شما خرابه . نه میگفت مخابرات خرابه نه قبول داشت که نت اونا ایراد داره . نت رو از شرکتمخابرات تهیه میکنند به مردم میدم و از خودشون هیچی ندارن . یه بارم که حجم تموم کردن خسارت هم ندادن . به مسئولین هم شکایات کردم بی فایده بود

  2. الان آسیاتک دارم قبلا هم پارس آنلاین داشتم
    نامحدود این دو تا شرکت خیلی سرعتشون پایینه
    نامحدود مخابرات از همه بهتره هم قیمتش خیلی پایینه هم کیفیتش
    کاشکی سرعت هم ملاک رتبه بندی شون بود