پادویش

TCL در حال ساخت گوشی هوشمندی منعطف و قابل گسترش است

از زمانی که نمایشگرهای تاشو شروع به جابجایی در تلفن های هوشمند کردند ، با شروع فراموش شده رویول فلکس پای ، ما شاهد چند مفهوم حواس پرت در نمایشگرهای کوچک هستیم که به بزرگتر تبدیل می شوند ، چه از طریق رول یا تا شدن.

یکی از شرکت هایی که روی آن باند چرخید ، TCL بود ، اما فقط از نظر مفهومی. در MWC 2019 ، این شرکت مفهوم DragonHinge خود را برای نمایش تاشو به نمایش گذاشت و پس از آن ، سال گذشته ، ما شاهد یک گوشی با طراحی سه برابر ، و همچنین یک صفحه نمایش بودیم که برای بزرگتر شدن باز می شود. اگرچه چیزی که ما هنوز ندیده ایم ، تلفنی است که هر دو کار را انجام می دهد ، اما TCL در حال تغییر است.

بر اساس تصاویر دیده شده توسط CNET ، این شرکت در حال کار بر روی تلفنی است که می تواند به یک فاکتور فرم تبلت گسترش یابد ، اما به جای استفاده از دو مکانیزم تاشو یا فقط یک صفحه نمایش رول ، هر دو را انجام می دهد. بخشی از نمایشگر در پشت دستگاه تا می شود و پس از باز شدن آن ، قسمت دیگری از نمایشگر می تواند در سمت دیگر پخش شود و املاک و مستغلات صفحه را بیش از پیش افزایش دهد.

این مفهوم ممکن است در ابتدا تا حدودی عجیب باشد ، اما برخی از مزیت های بالقوه این روش وجود دارد ، تلفن های تاشو کنونی بسیار ضخیم هستند و داشتن دو مکانیزم تاشو روی یک دستگاه می تواند استفاده از آن را حتی برای جیب راحت ناراحت کند . مکانیزم غلتکی ممکن است به ضخامت زیاد نیازی نداشته باشد ، بنابراین یک نمایشگر بزرگتر بدون دردسر زیاد ارائه می دهد.

CNET گزارش داده است که تصاویر این دستگاه در رویدادی در ماه آوریل به نمایش در خواهد آمد ، جایی که انتظار می رود TCL همچنین از سری TCL 20 که در CES 2021 اعلام شده بود به طور کامل رونمایی کند. با این حال ، این فقط یک مفهوم است. در مورد زمان عرضه و عرضه چنین دستگاهی از TCL هیچ صحبتی نشده است و با توجه به سابقه این شرکت در زمینه تاشو تاکنون ، احتمال وقوع آن تا حدودی ناچیز است.

در نمایشگاه MWC 2019 ، TCL به Neowin گفت که می خواهد صبر کند تا فناوری تاشو به بلوغ برسد تا دستگاهی با قیمت مناسب به جای مبلغ گزاف 2000 دلار که توسط Galaxy Z Fold 2 سامسونگ فرمان می یابد ، ترکیبی از دو فناوری بسیار جدید ، یکی از آنها هنوز در یک تلفن واقعی که می توانید خریداری کنید دیده نمی شود ، بعید به نظر می رسد در حال حاضر با این قبض جور در بیاید.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : TCL در حال ساخت گوشی هوشمندی منعطف و قابل گسترش است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *