مدیر Sprint برنامه ای برای تبدیل آیفون های قدیمی به مشتریان جدید دارد

مدیر Sprint برنامه ای برای تبدیل آیفون های قدیمی به مشتریان جدید دارد

مدیر اسپرینت، مارسلو کلار، از مراسم معارفه ی جدید خبر داد.
روز دو شنبه این کمپانی از برنامه جدیدی به نام آیفون برای زندگی خبر داد که به وسیله ی آن مشتریان می توانند هر زمان که می خواهند یک آیفون 6 را به قیمت 22 دلار در ماه اجاره کنند و هر زمان که خواستند نمونه ی جدید تری را دریافت کنند. این آخرین تلاش این کمپانی برای برگرداندن مشتریان به شبکه ی اسپرینت است.
اسپرینت به دلیل عملکرد ضعیف و فشار رقابت اپوراتور های بزرگ دیگر، مشتریان زیادی را از دست داده است. این کمپانی رتبه ی سوم خود را در فصل گذشته به T-Mobile داد. جدای از سود های مالی اخیر، , T-Mobile در فصل گذشته رشد بالایی در تعداد مشتریان فعال داشته است.
برنامه ی آیفون جدید اسپرینت برای کاهش فشار رقابت در صنعت ارتباط بیسیم و دور شدن از یارانه ی گوشی و قرار داد های سرویس در نظر گرفته شده است، شیوه ای که T-Mobile دو سال پیش شروع به استفاده از آن کرد. اوایل این ماه ورایزون گزینه های پلن های خود را به پرداخت در همان زمان و یا پرداخت به صورت اقصاد ماهانه ی مشخصی محدود کرد. AT&T نیز از شرکای خود مانند اپل خواسته است تا گوشی های خود را فقط برای برنامه ی سرویس پرداخته ماهانه در اختیار این کمپانی قرار دهند.
کلار امروز در یک مصاحبه گفت که این تغییر در اسپرینت مسیر این کمپانی را به کلی تغییر می دهد. او خاطر نشان کرد که در مراسمش که به زودی پرگزار خواهد شد به مواردی مانند این که اسپرینت چه مسیری را پیش گرفته، چه میزان در این مسیر پیشرفت داشته و چه آینده ای را برای خود در نظر دارد، خواهد پرداخت.
برای نمونه در این مراسم کلار توضیح خواهد داد که اسپرینت در نظر دارد با این تعداد آیفون دست دوم که انتظار می رود با مشتریان در برنامه ای تحت نام آیفون جدیدی برای زندگی، معامله شوند، چه کند. او می گوید که این گوشی ها به اسپرینت کمک خواهند کرد تا با نشانه گرفتن بخش دیگری از مصرف کنندگان، مشتریان جدیدی جذب کند.
کلار می گوید که :” گوشی های استفاده شده، به خصوص آیفون، جذابیت های فوق العاده ای دارند. ما شما را با این که چه اتفاقی برای این گوشی های دست دوم خواهد افتاد، سورپرایز خواهیم کرد. ”

بیشتر بخوانید  قیمت Apple iPhone 6s تصویب شد

منبع: cnet.com

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : مدیر Sprint برنامه ای برای تبدیل آیفون های قدیمی به مشتریان جدید دارد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *