پادویش

تغییر زبان ساعت هوشمند سامسونگ Samsung Gear S2

Samsung Gear S2 classic

ساعت هوشمند سامسونگ Samsung Gear S2 classic یکی از جذابترین ساعت های هوشمند موجود در بازار ایران می باشد ، این ساعت هوشمند به عنوان یکی از پر امکانات ترین ساعت های هوشمند در بازار ایران می باشد. در این مقاله می خواهیم در مورد آموزش استفاده از ساعت هوشمند Samsung Gear S2 با شما عزیزان صحبت کنیم .

ساعت هوشمند Samsung Gear S2

تغییر زبان ساعت هوشمند سامسونگ Samsung Gear S2یکی از مسائلی که در استفاده از ساعت هوشمند سامسونگ Samsung Gear S2 کاربران با آن روبرو می شوند مدیریت برخی از تنظیماتی است که در خود ساعت وجود ندارد یکی از این مسائل تغییر زبان است ، اگر شما ساعت هوشمند گیر اس 2 را دارید شاید حتی یک بار هم که شده این ساعت را ریست فکتوری کرده اید وقتی این اتفاق می افتد تغییر زبان ساعت یکی از مسائل مهم در ساعت است .

تغییر زبان ساعت هوشمند سامسونگ Samsung Gear S2اما چطور می توان زبان را در این ساعت تغییر داد برای این کار باید به کمک گوشی هوشمند سامسونگ این کار را انجام دهید ، گوشی های سامسونگ براحتی با این ساعت سینک میشوند ، برای این کار ابتدا نرم افزار samsung gear را از مرکز نرم افزار های سامسونگ موجود در گوشی دانلود و نصب نمایید ، نرم افزار نصب شده باید آپدیت باشد ، پس از نصب این نرم افزار با باز کردن بلوتوث گوشی و ساعت می توانید این دو را به هم وصل کنید . برای اینکه تغیر زبان و تنظیمات خاص ساعت را انجام دهید پیشنهاد میکنم ویدئوی زیر رو مشاهده کنید . در ویدئوی زیر نحوه اتصال ساعت هوشمند سامسونگ به گوشی سامسونگ را میبینید و اینکه چطور زبان ساعت هوشمند را تغییر دهید . شما را به مشاهده این ویندئو دعوت میکنم .

ویدئوی تغییر زبان ساعت هوشمند سامسونگ گیر اس 2

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تغییر زبان ساعت هوشمند سامسونگ Samsung Gear S2

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *