پادویش

برنامه ی Snowball به شما در خلاصی اعلانات کمک می کند

برنامه ی Snowball به شما در خلاصی اعلانات کمک می کند

برای برخی افراد، در اختیار داشتن و استفاده کردن از یک گوشی هوشمند به این معناست که باید در زیر بمباران دائمی زنگ ها، لرزش ها، فلش های ال ای دی و اعلام وضعیت دیگر سنسور ها زندگی کنند که به خاطر سیستم اعلانات به وجود می آیند.

در حقیقت، بر اساس گفته ی سازنده ی برنامه ی توپ برفی ( Snowball )، برنامه ای که به زودی راجع به آن توضیح می دهیم، کاربران به طور معمول در روز حدود 60 اعلان دریافت می کنند، و همین رقم هم به طور حتم بیشتر از چیزی ست که بتوان آن را بی دردسر خواهند. بد تر از آن این است که بیشتر این اعلانات بی اهمیت هستند و نیاز به توجه سریع ندارند.

این جاست که توپ برفی وارد صحنه می شود. در ابتدا این برنامه سعی می کند تا به طور اتوماتیک اعلانات را الویت بندی کند تا دیگر شما نیاز به انجام این کار نداشته باشید. اما هوز هم این شما هستید که تصمیم می گیرید چه چیزی نمایش داده شود. شما می توانید این کار را فقط با کشیدن اعلانات برای پاک کردن آن ها از منو به راحتی انجام دهید و یا حتی آن ها را اولویت بندی کنید. این جاست که برنامه کم کم در طول زمان یاد می گیرد که شما از چه برنامه هایی به طور مداوم استفاده می کنید و چه برنامه هایی را نا دیده می گیرید.

اولویت بندی اعلانات تنها کاری نیست که برنامه ی توپ برفی برای شما انجام می دهد. شما می توانید از این برنامه برای پاسخ مستقیم به فیس بوک، اس ام اس، پیام های واتس اپ استفاده کنید. این برنامه به جای استفاده از سرور های نا امن، از خود برنامه ها برای فرستادن پیام استفاده می کند.

همان طور که برنامه نویسان از اعلانات برای کشاندن کاربران به استفاده از برنامه بهره می گیرند به جای آن که منتظر بمانند تا خود کاربر وارد برنامه شود، ابزاری مانند Snowball می توانند کمک بزرگی در برخورد با سیل عظیم اعلانات باشند. کاربران اندروید خیلی خوش شانسند چون این برنامه طوری طراحی شده است تا دقیقا با استایل این سیستم عامل هماهنگ شود. همچنین لازم به ذکر است که این برنامه رایگان است و شما می توانید به راحتی آن را از گوگل پلی استور دانلود و نصب کنید.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : برنامه ی Snowball به شما در خلاصی اعلانات کمک می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *