پادویش

اینترنت رایگان پیام رسان سروش تا پایان !

سروش

اینترنت رایگان پیام رسان سروش تا پایان ! : یکی از اپلیکیشن های که اخیرا زیاد نام آن را شنیده اید ، اپ سروش است که مدتی به عنوان یک جایگزین برای تلگرام معرفی می گردد. اما اخیرا خبری در رابطه با رایگان شدن این اپلیکیشن تا پایان سال شنیده می شود که در ادامه به جزیئات آن اشاره شده است.

اینترنت رایگان اپلیکیشن سروش

اینترنت رایگان پیام رسان سروش تا پایان ! : انگونه که در کانال رسمی پیام رسان سروش اعلام شده ، مصرف اینترنت پیام رسان سروش در اپراتور ایرانسل و همراه اول به مناسب ولات امام علی ع تا پایان سال جاری به صورت رایگان خواهد بود.

در این اطلاعیه اینگونه گفته شده که استفاده از امکاناتی مثل تماس صوتی، تبادل فایل ، چت و … به صورت رایگان می باشد و هیج گونه هزینه ی برای کاربران به دنبال نداشته است.

این خبر توسط مدیر پیام رسان سروش (سیدجعفر خورشاد) نیز تایید شده است و وی اینگونه گفته است که این طرح تا پایان سال برای کاربران اجرا خواهد شد که البته فعلا به صورت کامل رایگان برای اپراتورهای همراه اول و ایرانسل می باشد.

برای کاربران شبکه ی مخابرات فعلا هزینه به صورت یک چهارم محاسبه می گردد البته قرار است به زودی نیز رایگان شود. برای دیگر اپراتورها فعلا مذاکره های در حال انجام است.

در اطلاعیه دوم سروش اینگونه گفته شده که هنوز برای تعدادی از کاربران ، در مناطق معدودی از شبکه اینترنت همراه اول به صورت رایگان فعال نشده است.

پیام رسان سروش به کاربران گفته است که تمامی تلاش خود را برای اعمال سراسری اینترنت رایگان در سروش خواهد نمود و نتایج آن را به کاربران اعلام می کند.

اینترنت رایگان پیام رسان سروش تا پایان ! : همانطور که در پاراگراف های فوق اشاره کرده ایم فعلا برای اپراتورهای ایرانسل و همراه اول استفاده از اپ سروش به صورت رایگان می باشد و کاربران می توانند بدون هیچ هزینه ی از آن استفاده نمایند.

چقدر از این مطلب خوشتان آمد ؟

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای

نظرات در مورد : اینترنت رایگان پیام رسان سروش تا پایان !

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *