سونی توییتر را به دلیل پخش ایمیلهای هک شده تهدید به شکایت کرد

Sony threatens to sue Twitter over tweets with hacked emails

سونی توییتر را به دلیل پخش ایمیلهای هک شده تهدید به شکایت کرد : اکثر افرادی که  اطلاعات لو رفته از سونی را منتشر نموده اند از توییتر استفاده کرده اند به همبن دلیلی سونی توییتر را به پخش ایمیل های حک شده متهم کرده و خواسته تا هر چه زودتر با بن کردن کاربران مانع از افشای محتوای خصوصی سونی شوند.

صبح دوشنبه نامه تهدید آمیزی توسط دیوید بویس مشاور عمومی سونی پیکچرز به ویجایا گاده مشاورعمومی توییتر ارسال شده که در آن سونی از توییتر خواسته تا تمام اکانتهای مربوط به اطلاعات به سرقت رفته را تعلیق کند.

در این نامه که توسط گروه خبری وب سایت CNET دیده شده و همچنین توسط توییتر تصدیق شده، آمده است که اگر اطلاعات لو رفته همچنان توسط توییتر در هر صورت  منتشر شود ،سونی ،این شرکت را مسئول هر گونه خسارت و زیان خواهد دید .

سونی پیکچرز فعلا به هیچ در خواستی در رابطه با اظهار نظر درمورد این نامه پاسخ نمیدهد.

همچنین در این نامه سونی از توییتر خواسته تا  جزئیات این تهدید را با کاربری با اکانت @bikinirobotarmy که هنوز هم در دسترس است،در میان بگذارد ،این کاربر با این اکانت اطلاعاتی را در رابطه با حمله سایبری منشر کرد.

اما داستان از آنجا شروع شد که ماه گذشته به دلیل تولید یه فیلم ضد کره شمالی توسط سونی پیکچرز، گروه هکرهای "محافظان صلح" این شرکت را هک کردند و علاوه بر این فیلم به اطلاعات بسیاری مانند اطلاعات اکانتهای کارمندان ،هزاران اسناد مالی،ایمیلهای محرمانه وفیلنامه فیلم های در حال ساخت دست پیدا کرده اند.

افشای این اطلاعات باعث ناامیدی و شرم سونی و شرکای آن شده و کار به جایی رسد که سونی تصمیم به لغو اکران فیلم  "The Interview" گرفت. گفتنی است که The Interview یک فیلم کمدی در رابطه با ترور رهبر کره شمالی است. صبح روز جمعه اف بی آی با توجه به نوع حمله و نرم افزار مورد استفاده برای نفوذ به شبکه های کامپیوتری سونی پیکچرز،کره شمالی را به عنوان مقصر شناسایی کرد.

با تمام این اوصاف توییتر هنوز هیچ اقدامی انجام نداده است.

منبع: Cnet

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  جانشین هدفون سونی WH-XB910N در راه است

نظرات در مورد : سونی توییتر را به دلیل پخش ایمیلهای هک شده تهدید به شکایت کرد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *