پادویش

مذاکرات جدید برای همکاری سونی و مایکروسافت برای توسعه گوشی های ویندوزی

همکاری سونی و مایکروسافت: Pierre Perron رئیس کمپانی ژاپنی سونی در اروپا ، در آخرین مصاحبه خود، موضوع مذاکره و همکاری بین سونی و مایکروسافت را بر سر افزایش و توسعه تلفن های ویندوزی تایید کرده است.

او گفته است: «سونی نمی خواهد فقط به تولید محصولات با یک سیستم عامل بپردازد»

این دقیقاً همان راهی بود که سونی در این چند سال پس از جدایی با شریک خود یعنی شرکت سوئدی اریکسون پیموده بود و فقط دست به تولید دستگاه ها با سیستم عامل اندروید می زد.

پِرون معتقد است که ساخت گوشی های هوشمند فقط با یک سیستم عامل مشخص به طور گسترده ، باعث ایجاد یک موقعیت مناسب و افزایش رشد و ترقی در دراز مدت می شود. وی در ادامه همین موضوع اضافه کرد که سونی از همکاری خوب با « Google »بسیار خوشحال است اما این غول جستجو ، نیازمند یک رابطه با رقبای مستقیم از سونی نیز هست.

آقای پیِر پِرون از جزئیات و زمان انتشار این گوشی پرده بر نیانداخته ولی اعلام کرده که امیدوار است در آینده نزدیک سونی گوشی هایی با سیستم عامل ویندوز اونم در عطر و طعم و در خور سونی تولید کند. که ما امیدواریم یک گوشی زیبا البته ضد آب و با کیفیت و وضوح دوربین بالا باشد.

این خبر می تواند بسیار خبر خوشحال کننده ای برای دو طرف باشد زیرا که تولید دوباره دستگاه های ویندوزی توسط سونی باعث افزایش و محبوبیت سیستم عامل وینوز خواهد شد.

ما به تازگی شنیده بودیم که سونی در حال تعمق دستگاه WP برای راه اندازی در اواسط سال 2014 می باشد و حالا به خاطر تایید مدیر اجرایی سونی می توان آن را راحت تر باور کنیم.

سونی همکاری با مایکروسافت را با نام تجاری VAIO آغاز کرده است. این شرکت ژاپنی برای سال‌های طولانی سخت‌افزارهای خود را مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز مایکروسافت تولید می‌ کرده است. هنوز هم ما می توانیم به وضوح سال 2011 را به یاد آوریم ، هنگامی که Kunimasa  مدیر عامل شرکت سونی از توقف ساخت گوشی های ویندوزی خبر داد.

به هر حال سونی از زمان Sony Ericsson Xperia X1, X2 از سیستم عامل ویندوزفون استفاده نکرده است و استفاده از این سیستم عامل در محصولاتش هم می تواند تنوعی مناسب برای سونی باشد.

بیشتر بخوانید  انتشار اطلاعاتی از لپ تاپ Surface Laptop Studio 2

منبع:[button color=”white” size=”small” link=”http://http://www.phonearena.com/news/Sony-confirms-talks-with-Microsoft-on-releasing-a-Windows-Phone_id51265″ ]phonearena[/button] & [button color=”white” size=”small” link=”http://http://www.gsmarena.com/sony_still_in_talks_with_redmond_to_bring_windows_phones-news-7535.php” ]gsmarena[/button]

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : مذاکرات جدید برای همکاری سونی و مایکروسافت برای توسعه گوشی های ویندوزی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *